1401 نمونه سوالات آیین نامه اصلی با ج

آزمون آنلاین آیین نامه

در تست های انلاین ایین نامه رانندگی سایت درایوینگ شما می توانید قبل از امتحان ازمون اصلی خودتان را محک بزنید تمام ازمون ها به صورت رایگان می باشند همانطوری که اطلاع دارید ازمون های ایین نامه در سراسر کشور یکسان هستند و تمام سوالاتی که بین هنرجویان به صورت تصادفی می دهند از بین 20 ازمونی هست که قبلا به اموزشگاه دادند و بین هنرجویان تقسیم می کنند شما می توانید با تست آیین نامه سایت درایوینگ خودتان را محک بزنید.

توضیحات بیشتر در مورد گواهینامه رانندگی پایه سوم

در کل این کتاب آیین نامه مهم ترین بخش از مرحله گواهینامه رانندگی می باشد که می توانید به راحتی از سایت درایوینگ دانلود و دریافت کنید. با توجه به آیین نامه های جدید، مراحل دریافت مجوز رانندگی در ترکیه به اداره کل امور جمعیت و شهروندی ترکیه مربوط شده است. آزمون آیین نامه مهمترین نمونه سوالات آیین نامه برای اخذ گواهی نامه رانندگی یکی مراحل مهم قبولی امتحان کتبی آیین نامه باشد امتحان آیین نامه مرحله مقدماتی اصلی برگزار . سوالات اصلی و نهایی آیین نامه. بهترین روش برای قبولی، استفاده از سایتها و نرمافزارهایی است که نمونه سوالات آییننامه رانندگی را به صورت آزمونهای واقعی شبیهسازی میکنند.

روش دوم : از طریق نیوز ماینز : ابتدا وارد این سایت بشوید. وی اضافه کرد: هدف دولت و راهور از جریمهها کسب درآمد نیست بلکه تلاش میکنیم جرمی اتفاق نیفتد، هر فردی که در کشور جان خود را از دست دهد۵.۷ دهم میلیارد تومان خسارت به کشور وارد میکند این در حالی است که اختیار بخشیدن جریمه را نداریم و افراد با رانندگی خوب میتوانند جریمههای خود را در راستای سیاست تشویقی به صفر برسانند.

برای گردش به چپ بایستی از فاصله یکصد متری تقاطع با دادن علامت وارد مسیر سمت چپ شد به طوری که پس از ورود به تقاطع وسیله در حدود مرکز تقاطع قرار گیرد. 20 دقیقه برای پاسخ دادن به سوالات آزمون آیین نامه زمان دارید؛ قبل از آزمون ایین نامه اصلی بهتر است در مدت زمان ۲۰ دقیقه به یک آزمون آیین نامه آنلاین پاسخ دهید و خودتان را در محیطی شبیه به آزمون آیین نامه اصلی محک بزنید. چقدر زمان برای پاسخ دادن به آزمون آیین نامه داریم؟ جهت مشاهده پاسخ سوالات درست و یا نادرست روی گزینه“ نمایش سوالات آزمون“ کلیک کنید. جواب درست گزینه ۲ . 4. گزینه ۲ و ۳ صحیح است. آزمون آیین نامه شامل ۳۰ سوال تستی میباشد و در زمان ۲۵ دقیقه میبایست به حداقل ۲۶ سوال پاسخ صحیح داد تا در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی نمره قبولی را آورد. تعداد ۳۰ سوالات به صورت تصادفی از میان ۵۰۰ سوال برای شما برگزیده می شود، می تواند پس از اتمام آزمون دوباره در آزمون شرکت کنید تا سوالات جدیدی برای شما نشان داده شود. سایت درایوینگ مدعی است که با زدن این مجموعه تستها قبول میشوید، همان طوری که تا کنون ۹۸٪ از کاربران با اولین بار شرکت در آزمون آیین نامه قبول شدهاند؛ آزمون آیین نامه  کاملا تضمینی است.با مشاهده چنین چراغی ایست کامل میکنیم.

سایت آزمون آیین نامه سایت driving-tests به تعداد نامحدود در آزمون ها شرکت کن. مشاهده وضعیت آزمون ها ? مشاهده کارنامهٔ آزمون ? 1. با مشاهده چنین چراغی ایست کامل میکنیم. 4. از سرعت خود کم کرده و با احتیاط عبور کرده و در ضرورت توقف میکنیم. خودتان را محک بزنید و به نقاط ضعف و قدرت خود پی ببرید بدون آنکه نیاز به جزوه و کتاب و کاغذ و قلم باشد. پاسخ: رضا ناظر، کارشناس و مدافع جرائم رانندگی در دادگاههای انتاریو کسی که میخواهد در انتاریو یک کامیون را براند، نیاز به گواهینامه راننده کامیون تجاری دارد. 3. قبل از شروع حرکت باید کدام یک از چراغهای خودرو مورد بازبینی قرار بگیرند؟ راهنمایی: در سه راهی اتومبیلی که در مسیر اصلی قرار دارد اول حرکت میکند. در نوع دیگر، برخی استانداردها وجود دارند که استاندارد اصلی نبوده و به عنوان یک راهنما برای پیاده­سازی استاندارد اصلی دیگری بکار می­روند. کسانی که اولین بار است گواهینامه می گیرند و به اصطلاح new driver هستند تا یک سال فقط با این گواهینامه و به همین شکل می توانند رانندگی کنند.

سایت درایوینگ  اولین و معتبرترین مرجع آزمون آیین نامه آنلاین بیش از 1500 سوال و جواب آزمون آیین نامه را آماده کرده است. این باعث شد گروهی از مهندسان اولین انجمن بازرسی بخار را راه اندازی کنند. وسیله راهنمایی و رانندگی اخذ وابطال خواهد شد. با بررسی این سوالات هم برای آزمون مقدماتی آماده خواهید شد و هم خیالتان از بابت آزمون اصلی راحت میشود. هر آزمون آیین نامه کتبی (آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی ) شامل ۳۰ سوال می باشد و مدت زمان ۲۰ دقیقه برای هر کدام از این آزمون ها در نظر گرفته شده است. بدون شک در خانه استرس کمتری دارید و آزمون آزمایشی نمیتواند تمام فشارهای سر جلسه اصلی را برای شما تداعی کند اما در صورتی که نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بارها و بارها مرور کنید، در شرایطی که زمان را در نظر گرفتهاید و خیلی جدی آزمون ها را بررسی میکنید تا حدودی میتواند شرایط آزمون را برایتان شبیه سازی کند و این شبیه سازی به مرور و و با تکرار به کاهش استرس شما کمک بزرگی خواهد کرد. حداقل نمره قبولی در آزمون آیین نامه اصلی چند است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.