استثنایی: تقریباً 18000 تخلف بزرگ بزرگراه در انگلستان از سال 2016 تاکنون

[ad_1]

اتو اکسپرس نشان می دهد که رانندگان با انجام هزاران مانور خطرناک در بزرگراه هر ساله جان خود را به خطر می اندازند. تحقیقات ما 28 نیروی پلیس را مورد بررسی قرار داد و دریافت که مأموران در پنج سال و نیم گذشته حداقل 17،775 بلیط صادر کرده اند ، افرادی را که در بزرگراه ها می چرخند ، در جاده های لغزنده در جاده های اشتباه رانندگی می کنند ، در خطوط مستقیم متوقف می شوند و بر روی شانه های سخت رانندگی می کنند ، گرفته اند.

چه کار کردیم

بزرگراه ها تابع قوانین راهنمایی و رانندگی خاصی هستند که توسط مقررات راهنمایی و رانندگی جاده ها (انگلستان و ولز) در سال 1982 وضع شده است. آنها ، به عنوان مثال ، رانندگی در بزرگراه ها را ممنوع کرده و تعیین می کنند رانندگان در کجا مجاز به خروج در جاده ها هستند و چگونه باید رفتار کنند آنها این قوانین به این دلیل است که هنگام ورود ، به عنوان مثال ، به منطقه خدمات رسانی بزرگراه ، علائم “پایان راه” را مشاهده می کنید.

ما از 43 نیروی پلیس انگلیس و ولز درخواست کردیم که افسران آنها چند تخلف خاص در ترافیک بزرگراه ها برای دوره اولیه 2016 تا مه 2021 صادر کرده اند و ما اطلاعات 28 نیرو را دریافت کردیم. برخی از تیم های پلیس در ارائه اطلاعات به ما کوتاهی کرده اند زیرا یا سیستم آنها طوری طراحی نشده است که بتوانند این نوع بازجویی را مجاز کنند یا اینکه در مناطقی که افسران پلیس در اختیار دارند ، بزرگراه ندارند.

با این وجود ، تحقیقات ما جامع ترین در نوع خود است و تصویری واضح از انواع رفتار رانندگان که پلیس در بزرگراه ها روزانه با آنها برخورد می کند ، ارائه می دهد.

آنچه پیدا کردیم

تعدادی از تخلفات مربوط به بزرگراه ها مشمول مقررات 1982 هستند و پلیس مرتباً از آنها استفاده می کند.

شایع ترین نقض ، توقف غیر ضروری بر روی بازوی سفت و سخت یا منطقه پناهگاه اضطراری است. افسران 6،821 بلیط برای این امر بین سالهای 2016 تا اواسط 2021 صادر کردند. 2645 جریمه برای کسانی که بر روی شانه های سخت یا مناطق پناهندگی رانندگی می کردند صادر شد ، در حالی که 837 نفر در حال رانندگی یا توقف در لبه ها یا رزروهای مرکزی گرفتار شدند.

برخی از نیروها ، از جمله Essex ، Avon و Somerset ، از هزاران نقض Red X توسط رانندگان در مسیرهای بسته در بزرگراه ها خبر داده اند ، چیزی که بلیط آن در سال 2019 شروع شد تا نحوه عملکرد بزرگراه های هوشمند را نشان دهد. ما این ارقام را در مجموع گنجانده ایم ، اگرچه همه نیروها این داده ها را به اشتراک نمی گذارند ، بنابراین نمی توان بین سالها مقایسه مستقیم انجام داد.

اختلالات کمتر رایج شاید نگران کننده تر از اختلالات شایع تر باشند. در مجموع 165 نفر در حال رانندگی در جاده اشتباه در بزرگراه از سال 2016 تا 2021 گرفتار شدند ، در حالی که 204 نفر بلیط رانندگی در جاده اشتباه در جاده های لغزنده را دریافت کردند و 82 نفر بلیط چرخش در بزرگراه ها بودند.

و در حالی که رانندگان یاد گرفته از سال 2018 در بزرگراه ها با مربی رانندگی با کنترل دوگانه مجاز هستند ، 514 دانش آموز به دلیل نقض این قوانین یا قبل از سال 2018 در بزرگراه بلیط دریافت کرده اند. این فقط برای افراد در وسایل نقلیه نیست که پلیس نیز به آنها نیاز دارد نگران باشید: 469 عابر پیاده در بزرگراه ها گرفتار شدند و سه جریمه توسط یک نیرو برای رانندگانی که حیوانات را در اتومبیل ها در بزرگراه ها کنترل نمی کنند ، صادر شد.

اکثر این جرایم منجر به سه امتیاز جریمه و 100 پوند جریمه می شود ، اما توقف های غیرقانونی بر روی شانه های سخت و مناطق پناهندگی 30 پوند جریمه ناپایدار دارد. با وجود این ارقام و این واقعیت که پلیس فقط می تواند برخی از جنایات را شناسایی کند ، بزرگراه 2300 مایل در بریتانیا از نظر آماری امن ترین بخش جاده ای در این کشور است.

تخلفات عمده ، 2016 تا کنون

تخلف تعداد حوادث
در اتوبان مسیر اشتباه را طی کنید 165
در جاده ای لغزنده راه اشتباه را طی کنید 204
برعکس در بزرگراه 270
در بزرگراه یک پیچ دور بزنید 82
راننده شانه سخت / منطقه پناهندگی 2645 شایع ترین
در خط مستقیم توقف کنید 304
تعلیق غیرقانونی بازو / منطقه پناهندگی سفت و سخت 6،821 شایع ترین
رانندگی / توقف وسیله نقلیه در رزرو مرکزی / لبه خیابان 837
رانندگی با وسیله ای غیر از جاده 948
عابر پیاده در بزرگراه 469
دانشجوی بزرگراه * 514

* دانش آموزان از ژوئن 2018 مجاز به گذراندن درس بزرگراه هستند ، اما باید با یک مربی تأیید شده در دو اتومبیل همراه شوند.

تخلفات بزرگراه در طول زمان

سال تعداد کل جنایات
2016 3068 شایع ترین
2017 2572
2018 2 601
2019 3،631 شایع ترین
2020 † 4 919
2021 ** † 984
جمع 17،775 th رایج ترین

** تا آوریل / مه 2021 (بسته به قدرت متفاوت است)
† Red X فقط برخی از نیروها را نقض می کند و فقط 21-2019

بهترین نیروها برای تشخیص نقض

مجبور تعداد تخلفات 2016-2021 ***
اسکس (شامل جنایات Red X) 4 698
کنت 2،523 شایع ترین
یورکشایر غربی 2 239
هرتفوردشایر 1،741 شایع ترین
شهر بزرگ 1404 شایع ترین

*** برخی از نیروها به غیر از مواردی که ما در مورد آنها سوال کردیم ، موارد نقض بزرگراه را به ما گفتند ، به عنوان مثال. عدم کنترل حیوان در وسیله نقلیه در بزرگراه.

پشت اعداد

کدهای تخلف پلیس ممکن است مبهم باشد. چرا برخی از بلیط ها برای رانندگی وسیله نقلیه “غیر از بزرگراه” و برخی دیگر برای رانندگی با شانه سخت صادر می شود؟ و چه کسی می تواند برای چرخاندن U در بزرگراه داشته باشد؟ ما با یک خودی صحبت کردیم که به ما گفت این جنایات معمولاً در دنیای واقعی چگونه هستند.

ماشین را در جاده اشتباه در بزرگراه رانندگی کنید

اغلب توسط رانندگان بزرگسال یا گیج ، مست یا با مواد مخدر ، یا توسط آزار و اذیت پلیس انجام می شود.

در جاده / بزرگراه لغزنده ، خودرو را در جاده اشتباه رانندگی کنید

هر دو زمانی رخ می دهد که شخصی به یک بزرگراه نزدیک شود یا به تازگی به آن بپیوندد ، متوجه ترافیک شده و سعی کند از آن جلوگیری کند.

برعکس در بزرگراه

علت متداول این نقض این است که راننده خروج خود را از دست داده و در بزرگراه به عقب برمی گردد تا از تقاطع خارج شود.

در بزرگراه یک پیچ دور بزنید

یک سناریوی معمولی راننده ای را تصادف می کند و یکی از دوستانش می آید تا به آنها پرش دهد و یک دور پیچ می زند تا ماشین آنها را در برابر خودروی گیر کرده قرار دهد.

در خط مستقیم توقف کنید

دلایل ممکن است شامل رانندگانی باشد که سوخت ندارند یا سوراخ شده اند. رانندگی / توقف رزرو مرکزی / لبه الگوهای مشابه نقض دارد.

با شانه محکم رانندگی کنید

این معمولاً زمانی اتفاق می افتد که رانندگان می خواهند صف ها را کوتاه کرده و از عقب رفتن اجتناب کنند.

تعلیق غیرقانونی بازو و منطقه پناهندگی سفت و سخت

دلایل بی شماری ، از جمله رانندگانی که دستشویی رفتن را متوقف می کنند ، رانندگان کامیونی که استراحت اجباری در تاکوگراف انجام می دهند ، مینیاتورها در نزدیکی فرودگاه ها توقف می کنند تا در هزینه پارکینگ برای وانت های رزرو شده صرفه جویی کنند.

با وسیله ای غیر از بزرگراه رانندگی کنید

این امر اغلب شامل رانندگانی می شود که دیر هنگام پیاده شده و از دریچه های متقاطع عبور می کنند ، که به دلیل شکل و خطوط آنها “دم ببر” نیز شناخته می شود.

ورود خودرو به بزرگراه در مکان ممنوعه

رانندگان محلی ممکن است از خروجی های بدون اتصالی که فقط برای آمبولانس ها در نظر گرفته شده آگاه باشند. افرادی که از ورودی / خروجی کارهای ساختمانی یا نقاط عطف در بزرگراه ها و ایست های بازرسی استفاده می کنند.

وسیله نقلیه ممنوع در بزرگراه

این می تواند از روروک مخصوص بچه ها و صندلی چرخدار گرفته تا تراکتور باشد.

وسیله نقلیه ممنوع در خط خارج از جاده در بزرگراه

معمولاً کامیون.

عابر پیاده در بزرگراه

غالباً آنچه بعنوان “پیاده سابق وسیله نقلیه” شناخته می شود ، به عنوان مثال ، شخصی برای گاز گرفتن می رود. آنها همچنین می توانند مهاجرانی باشند که از کامیون ها خارج می شوند. این تخلف به ندرت توسط افراد پیاده روی انجام می شود و متخلفان معمولاً به بزرگراه متصل می شوند.

نظر

بیشتر تمرکز اخیر بر بزرگراه ها در مورد بزرگراه های هوشمند بوده است ، اما ما به ندرت در مورد عامل اصلی تعیین کننده امنیت جاده هایمان بحث می کنیم: رفتار راننده.

تقریباً هر برخوردی ناشی از خطای انسانی است ، و اگرچه هرگز نمی توان آن را برطرف کرد ، اما درک فرایندهای فکری که باعث می شود افراد در بزرگراه به یک دوربرگردان تبدیل شوند ، دشوار است. کسانی که در بزرگراه ها اسکوتر برقی سوار می شوند یا برای خروج دیر می کنند نیز باید بدانند که اقدامات آنها خطرناک است ، اما مستقل از این طریق رفتار می کنند.

تا زمانی که نتوانیم از بحث های داغ در بزرگراه ها دور شویم و متوجه شویم که تنها با بهبود رفتار راننده ، ایمنی بهبود می یابد ، چیز کمی تغییر می کند. ما می توانیم قسمت های بی جان آسفالت و بتن را تا آنجا که دوست داریم متهم کنیم ، اما حقیقت ناراحت کننده این است که خطای واقعی در رفتار خود ما نهفته است.

نظر شما درباره تحقیقات انحصاری ما چیست؟ در قسمت نظرات به ما بگویید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.