اعتراضات انگلیس را در جاده منزوی کنید: آخرین مورد در بزرگراه و وقفه در جاده A

[ad_1]

گروه مبارزات ایزوله بریتانیا مدعی است که 50 نفر از معترضانش صبح امروز جاده های اصلی لندن را مسدود کردند ، از جمله آرنوس گروو ، تونل بلک وال و هنگار لین.

این چهارمین هفته اعتراضاتی است که در M25 آغاز شد و سپس به اسکله دوور منتقل شد و هفته گذشته به M1 و M4 برخورد کرد.

دیروز ، دولت فاش کرد که دستور جدیدی علیه معترضانی گرفته است که تمام بزرگراه های شبکه را برای راههای استراتژیک متصل به M25 قطع کرده اند.

“ممنوعیت جدید فعالیتهایی را که مانع تردد و دسترسی به بزرگراههای A و جاده های اصلی می شوند ممنوع می کند. همچنین فعالیت هایی که به جاده ها و زیرساخت ها آسیب می رساند ممنوع شده و فعالان را از چسبیدن به جاده یا رها کردن وسایل نقلیه خود منع می کند.

“هر کسی که این دستور را نقض کند با حبس یا جریمه نامحدود روبرو است. وزارت حمل و نقل دیروز گفت ، ممکن است فعالانی که به دادگاه بی احترامی می کنند مجبور شوند پرونده خود را جبران کنند.

گرانت شاپس ، وزیر حمل و نقل اضافه کرد: “فعالان تحت تعقیب و مدارک دادگاه هستند و اکنون به دادگاه معرفی می شوند. ما قاطع ترین اقدام را علیه هر کس دیگری که تصمیم به مشارکت در این اقدام مسخره و غیرمسئولانه داشته باشد ، انجام خواهیم داد. “

اعتراضات انزواطلبانه انگلیس توسط دولت و پلیس محکوم شده است و اقدامات دادگاه بزرگراه های ملی به این معنی است که معترضانی که در بزرگراه ها بیرون می آیند با خطر بسته شدن مواجه هستند.

گرانت شاپس ، وزیر حمل و نقل در توییتر گفت: “حمله به بزرگراه بی پروا است و زندگی را به خطر می اندازد.” “من از بزرگراه های ملی خواستم که بخواهند علیه معترضان M25 دستور صادر کنند که قاضی با آن موافقت کرد. با این حال ، این ممنوعیت در مورد A-road ها یا سایر راه ها ، از جمله رویکردهای Dover اعمال نمی شود.

پریتی پاتل همچنین از برنامه های خود برای ایجاد یک جنایت جدید “دردسر عمومی” به عنوان بخشی از قانون پلیس ، جنایت ، مجازات و دادگاه ها خبر داد ، که به پلیس “قدرت مدیریت بهتر چنین تظاهرات مخرب در آینده” را می دهد.

بریتانیا عایق بندی می کند تا مالیات دهندگان مالیات خود را تا سال 2025 برای انزوا از تمام مسکن اجتماعی در بریتانیا تامین کنند و سایر خواسته ها را در مورد زیست محیطی مطرح کنند. او اقدامات خود را با این دلیل که “کمپین در چارچوب قانون م workثر نبود” توجیه کرد و “چاره ای جز بستن غیرقانونی جاده ها” وجود ندارد.

بلوک M25

در حالی که تعداد زیادی از معترضان دستگیر شدند ، ویدئوهای رسانه های اجتماعی همچنین پلیس را بین مجرمان و قاچاقچیان بدون دخالت نشان می دهد و باعث انتقاد گروه هایی مانند انجمن رانندگان انگلیس (ABD) می شود که اقدامی به سرعت انجام نشده است.

شورای فرمانده پلیس ملی (NPCC) به Auto Express گفت که تاکتیک های برخورد با اعتراضات توسط فرمانده در محل تعیین می شود و بسته به شرایط فردی اعتراض متفاوت است. پلیس قبلاً از تاکتیک های جمع آوری اطلاعات برای مقابله با اعتراضات مخرب برنامه ریزی شده استفاده کرده است.

پاتل با اعلام برنامه های خود برای رویکردی متحدتر برای مقابله با اعتراضات مخرب ، گفت: “اعتراض مسالمت آمیز سنگ بنای دموکراسی ما است و همیشه جایی برای شنیدن صدای گروه های قانونی وجود خواهد داشت.”

اما این دولت از این امر دوری نخواهد کرد و به تعداد معدودی از معترضان خودخواه اجازه می دهد که زندگی و معیشت اکثریت سخت کوش را مختل کنند. ”

پاتل گفت که “تاکتیک های چریکی” تنها هدف نهایی “انزوای بریتانیا” را منحرف می کند و افزود که اعتراض M25 “کاملاً غیرقابل قبول” است.

وی افزود: پلیس از حمایت کامل ما برخوردار است. آنها باید از قانون اطاعت کرده و اقدامات قاطعانه ای انجام دهند. ”

هیو بلادون ، یکی از بنیانگذاران ABD ، هشدار داد که “مطمئناً چنین خواهد شد” که در صورت عدم اقدام در آینده ، موانع بیشتری ایجاد خواهد شد و گفت که اقدامات اعلام شده از سوی وزیر کشور “خیلی دیر به پایان رسیده است”.

وی گفت: “من با پاتل موافقم که او کار درستی را انجام می دهد” ، اما افزود که “کاملاً مضحک” است که ناوشکن های معترض را دستگیر کرده و سپس آنها را بدون اتهام آزاد کنید.

آیا پلیس قدرت حذف معترضان را دارد؟

در حال حاضر ، ممانعت عمدی از بزرگراه های عمومی طبق قانون بزرگراه های 1980 جرم است. کسانی که مجرم شناخته شوند می توانند حداکثر 1000 پوند جریمه کنند.

پلیس کنت به Auto Express گفت که هنگام برخورد با موانع انسانی ، افسران با معترضان صحبت می کنند و تعیین می کنند که آنها تا کی قصد ادامه کار را دارند. اگر استراحت برای چند دقیقه برنامه ریزی شده باشد ، پلیس می تواند منتظر بماند ، اما اعتراضات طولانی مدت باید فعالتر انجام شود.

پلیس این قدرت را دارد که معترضان را از جاده خارج کرده و آنها را دستگیر کند ، اما چالش این است که اطمینان حاصل شود که هیچ قربانی در این جریان وجود ندارد. این امر به ویژه هنگامی دشوار می شود که معترضان به طور فیزیکی به سطوح یا اشیاء با چسب متصل شوند.

آیا با معترضان موافق هستید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.