برچسب های GB دیگر برای رانندگی در خارج از کشور معتبر نیستند

[ad_1]

هرکسی که اتومبیل خود را از 28 سپتامبر به خارج از کشور ببرد ، باید برچسب را در انگلستان نشان دهد ، نه GB. گفته می شود این تغییر نشانه همبستگی با وست مینستر ایرلند شمالی در برابر تنش های تجاری پس از Brexit است.

برچسب GB 111 سال است که مورد استفاده قرار می گیرد ، اما اگرچه از نظر فنی برای خودروهای ایرلند شمالی صادر شده به خارج از کشور معتبر است ، این کشور بخشی از جزیره جغرافیایی بریتانیا نیست ، جزئیاتی که طی این سال ها برخی از مردم ایرلند شمالی را عصبانی کرده است.

اما در مواجهه با مسائلی مانند “جنگ سوسیس و کالباس” ، دولت انگلیس برای اجرای این تغییر به سازمان ملل نامه نوشت: “انگلیس در حال تغییر نشان است که قبلاً برای نمایش در ترافیک بین المللی وسایل نقلیه ثبت شده در انگلیس انتخاب کرده است. ، از “GB” به “UK” … این تغییر از 28 سپتامبر 2021 اعمال می شود. “

انتقال از برچسب GB به انگلیس تنها چند ماه پس از رونمایی وزرا از شماره GB جدید با پرچم اتحادیه صورت می گیرد. این جایگزین علامت قبلی یورو شد که ستاره های اتحادیه اروپا را با حروف GB نشان می داد.

اما حرکت به سمت مارک های انگلیس ، اگرچه شامل ایرلند شمالی است ، به این معنی است که رانندگان با پلاک های جدید GB یا باید پلاک خود را تغییر دهند یا یک برچسب اضافی انگلیس از ماه سپتامبر بر روی ماشین خود بچسبانند.

برخلاف تابلوهای GB که اخیراً نامعتبر است ، و توسط وزیر حمل و نقل Grant Shaps در ژانویه اعلام شد ، دولت رسماً اعلام تغییر به انگلیس را اعلام نکرده است. در عوض ، توسط AA به عنوان پاورقی در مقررات سازمان ملل مشاهده شد ، که می گوید 50،000 مورد دارد که اکنون باید تغییر کند.

آیا قصد دارید تعطیلات رانندگی را در این تابستان طی کنید؟ راهنمای ما برای بهترین برنامه های ناوبری ماهواره ای برای سال 2021 را اینجا بخوانید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.