“بسیاری ابزاری برای روی آوردن به خودروهای برقی ندارند”

[ad_1]

هنوز کاملاً وجود ندارد، اما بحث طولانی و اساسی در مورد تغییرات آب و هوا به سرعت به تب نزدیک می شود. خطوط فروش و بازاریابی ارائه شده در آستانه کنفرانس تغییرات آب و هوایی COP26 توسط سیاستمداران ناخواسته کمدی، نمایندگان کارآفرین بی شرمانه صنعت “سبز” و گروه های متعهد فشار زیست محیطی کمی شبیه به این بود …

بنزین، گازوئیل و LPG برای حمل و نقل شخصی، به علاوه گاز، زغال سنگ و چوب برای گرمای خانگی بد هستند. بخش اول بحث سبز می گوید که آنها از جمله سوخت های کربنی مرگبار هستند که مستحق ممنوعیت به طور کلی یا جزئی هستند – حداقل توسط اتومبیل های جدید و خانه های ما.

با شور و اشتیاق، بحث سبز قسمت دوم اصرار دارد که الکتریسیته فقط خوب نیست – بلکه نوعی سوخت پر برکت، نجات دهنده زندگی و سیاره ای است که باید تشویق شویم یا قانوناً مجبور شویم برای وسایل نقلیه و خانه هایمان بخریم. با این حال، اینکه چگونه باید وسایلی را بخریم و از آن استفاده کنیم، در حالی که قطعی برق بسیار رایج است (روزی که این ستون نوشته شد یکی از آنها را متحمل شدم و به من هشدار داده شد که امشب برای یکی دیگر آماده شوم) موضوع دیگری است.

برای خوشحالی صنعت برق، دولت ما چند روز گذشته را تکرار کرده است که خودروهای جدیدی را که می‌خریم باید در اسرع وقت به پلاگین تبدیل شوند – اما حداکثر تا دسامبر 2029. علاوه بر این، توصیه این است که دیگ گاز موجود خود را با نسخه جدید و کارآمدتر با هزینه 1000 پوند تا 2000 پوند به اضافه نصب تعویض کنید – معمولاً هزینه یک مهندس واجد شرایط برای یک یا دو روز. در عوض، یک پمپ حرارتی با قیمت حدود 12000 پوند بخرید، به علاوه هزاران بی‌شماری دیگر برای نصب و بازسازی سیستم گرمایش مرکزی فعلی – رادیاتورها، لوله‌ها و موارد دیگر.

به طور جدی، انتظار از بزرگسالان در مشاغل کم درآمد تا متوسط ​​برای تغییر از وسایل نقلیه بنزینی یا دیزلی به خودروهای الکتریکی با اندازه مشابه، که گاهی اوقات تقریباً دو برابر بیشتر قیمت دارند، در حال حاضر یک تقاضای بزرگ است – چیزی که می تواند به بسیاری از رانندگان پرداخت کند. اتومبیل های شخصی و آنها را از وضعیت رانندگی خود ربوده است. اما برای اینکه دولت پا را فراتر بگذارد و هشدار دهد که آنها همچنین باید سیستم‌های گرمایش مرکزی گاز نسبتاً مقرون به صرفه و اجاق‌های چوبی/زغال‌سنگ خود را با تنظیمات پمپ حرارتی یا سیستم‌های پیچیده پانل‌های خورشیدی که هزینه‌های بسیار بسیار بیشتری دارند، جایگزین کنند. احمقانه و وحشیانه غیرمنطقی، غیر قابل قبول و دست نیافتنی

واقعیت سرد و خشن اقتصادی این است که بسیاری یا بیشتر بزرگسالان شاغل به سادگی درآمد قابل تصرفی ندارند تا بتوانند محصولات پیشنهادی و هنگفتی که طبق قانون مورد نیاز است را از محصولات قدیمی شخصی خود که با بنزین، گازوئیل، LPG، گاز، چوب یا زغال‌سنگ کار می‌کنند، تغییر دهند. . به دستگاه هایی با فناوری های جدیدتر که فقط با سوختی به نام برق کار می کنند.

در مورد شهروندان سالخورده ای که در حال حاضر از نظر مالی برای استفاده از اتومبیل خود، گرم می شوند و با حقوق بازنشستگی پایه زیر 10000 پوند زندگی می کنند، که تنها منبع درآمد آنهاست – محاسبات به وضوح نشان می دهد که این روح های بیچاره هیچ شانسی ندارند. برای این مردم بیگناه و منابع مالی ناچیز آنها که به زودی از نظر قانونی اجباری خواهد شد، خودروهای برقی و پمپ های حرارتی به طور کامل، وحشتناک و غم انگیز کنار گذاشته شده است.

نحوه برنامه ریزی Stellantis برای راه اندازی ون های هیدروژنی را بخوانید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.