“تویوتا کاملا الکتریکی یک رقیب واقعی خواهد بود”

[ad_1]

زمانی، نه چندان دور، زمانی بود که تویوتا یک ماگنولیا ماشین بود – همیشه حاضر بود، بدون اینکه واقعاً دلیلش را بدانید. اما صفحات خبری این هفته نامه شواهد دیگری از تغییر پارادایم در رویکرد و ثروت برند است: به نظر می رسد تویوتا در راه است.

در واقع، همانطور که مت هریسون، رئیس اروپایی تویوتا در هفته گذشته به رسانه های انگلیسی گفت، نمایندگی های او اکنون یک بانک سفارش دارند که بیش از چهار ماه دوام آورده است. هریسون انتظار دارد در سال 2022، 1.3 میلیون دستگاه خودرو در اروپا بفروشد که رکورد افزایش تقریباً یک چهارم میلیون خودرو در تنها یک سال است.

چرا این اتفاق افتاد؟ ما نباید اخلاقی را که چند سال پیش توسط رئیس آکیو تویودا معرفی شد مبنی بر اینکه تویوتا دیگر هرگز نباید یک ماشین خسته کننده بسازد را رد کنیم. گذشتن از فرهنگ سازمانی زمان بر بود، اما اکنون تویوتا هاچ GR Yaris و کوپه GR 86 را در کتاب های خود دارد – و اعتماد به نفس برای گفتن اینکه دومین خودرو از این خودروها تنها دو سال دیگر در دسترس خواهد بود.

با این حال، در آن سوی محدوده، این احساس واقعی در بین مدیران و مهندسان این شرکت وجود دارد که در حالی که تویوتا خودروهای جالب‌تری از همیشه می‌سازد، بازار نیز به سمت آنها رفته است. این سرمایه گذاری اولیه در سیستم های پیشرانه هیبریدی و تجربه گسترده به دست آمده با آنها اکنون بسیار ارزشمند است زیرا این شرکت خودروهایی مانند یاریس کراس کوچک و این هفته کرولا کراس، یک خانواده تمام عیار را روانه بازار می کند.
SUV با جدیدترین درایو برقی شده.

البته بعدی، خودروهای کاملاً الکتریکی خواهند بود، و جالب است که بشنویم که چگونه تویوتا آزادانه اعتراف می کند که bZ4X ممکن است بزرگترین محدوده WLTP را در کلاس خود نداشته باشد – اما این شرکت در مورد دستیابی به آن احتیاط مضاعف داشته است زیرا مفیدتر است. برای مشتریان از چند مایل خیالی بیشتر تا شماره های رسمی. خطرات زیاد است، اما بر اساس شواهد چند سال اخیر، یک تویوتا صرفاً الکتریکی یک رقیب قدرتمند خواهد بود.

جدیدترین ها را برای اولین خودروی تمام الکتریکی سفارش داده شده از تویوتا – bZ4x ببینید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.