رئیس کیا انگلیس از عدم سرمایه گذاری در شارژ اتومبیل های برقی شکایت دارد و از “نقاط سیاه” هشدار داد

[ad_1]

رئیس کیا انگلیس پیشنهاد کرد که دولت انگلیس باید از سرمایه گذاری خصوصی در زیرساخت های شارژ کشور برای جلوگیری از “شارژ نقطه سیاه” در شبکه حمایت کند.

این برند کره ای ، که دومین مارک بزرگ خودروهای برقی تمیز در بریتانیا در شش ماهه اول سال 2021 بود ، پس از تسلا به تنهایی ، قصد دارد مدل جدید پرچمدار خود EV6 را عرضه کند – اولین خودرو از هفت خودروی برقی سفارشی جدید که وارد بازار شد. رئیس جمهور بریتانیا و مدیرعامل کیا پل فیلپوت در گفتگو با Auto Express گفت که حمایت از سرمایه گذاری خصوصی در زیرساخت های شارژ در حال حاضر “بحرانی” است زیرا بازار خودروهای انگلستان به ممنوعیت فروش موتورهای احتراق تمیز نزدیک می شود. این دهه

فیلپوت گفت: “این باید اتفاق بیفتد.” “ما اکنون تنها هشت سال و نیم از این ممنوعیت سن داریم. بله ، 90 درصد شارژ هنوز در خانه و محل کار اتفاق می افتد ، اما این تغییر خواهد کرد. ما باید اطمینان حاصل کنیم که توزیع کافی در شبکه وجود دارد و دولت مجبور است صنعت خصوصی را در این امر مشارکت دهد.

“وقتی شارژرهای M6 و M1 وجود دارد همه چیز بسیار خوب است ، اما افرادی که می خواهند در شمال ولز خودروهای برقی بخرند و رانندگی کنند چطور؟” مشاغل خصوصی همیشه در تلاش برای سرمایه گذاری در جایی است که مردم هستند ، و بازده آن این است. برای اطمینان از وجود شارژر کافی در بزرگراه های انگلستان نیز به حمایت دولت نیاز است.

خودروهای برقی بیش از 14 درصد از فروش کیا در بریتانیا را در 6 ماهه اول سال 2021 به خود اختصاص داده اند. فیلپوت گفت که انتظار دارد این روند ادامه پیدا کند ، با بیش از 10000 نرخ بهره EV6 (کمی بیش از 40 هزار پوند شروع می شود) و بیش از 1000 سفارش برای خود خودرو ، تقریباً تماماً از خریدارانی است که خودرو را ندیده اند.

فکر می کنید زیرساخت شارژ خودروهای برقی در بریتانیا در زمان ممنوعیت خودروهای جدید ICE در سال 2030 کجا خواهد بود؟ در نظرات به ما بگویید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.