رانندگان معتقدند که به دلیل کمبود پلیس راهنمایی و رانندگی می توانند از تخلفات رانندگی خلاص شوند

[ad_1]

تقریباً سه چهارم مردم معتقدند که کمبود کارمند در جاده ها رانندگان را راحت تر می کند تا با مشکلات حرکتی کنار بیایند.

نظرسنجی از 15500 راننده AA نشان داد که 74 درصد گفتند که رانندگان به دلیل عدم حضور پلیس در جاده ها می توانند از تخلفات مختلف رانندگی دور شوند. پاسخ دهندگان بر این باورند که تنها 16 درصد از افرادی که مرتکب سوisc تخلف شده اند گرفتار و مجازات خواهند شد. در همین حال ، تخمین زده می شود که تنها 22 درصد از مجرمان رانندگی با مواد مخدر و 26 درصد از رانندگان بیمه نشده بازداشت شوند.

رانندگان مورد بررسی گفتند که آنها اعتقاد ندارند پلیس راهنمایی و رانندگی از سال 2017 به میزان قابل توجهی تغییر کرده است. تنها استثنا در این مورد سرعت غیر مجاز است که احساس عمومی آن این است که افراد متخلف بیش از چهار سال پیش گرفتار می شوند.

AA هشدار داد که این “سطح متداول پایین انتظار برای دستگیر شدن از قانون شکنان” می تواند باعث شود رانندگان بیشتری در یک راه خطرناک یا غیرقانونی رانندگی کنند.

حدود 85 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که حضور پلیس در معرض دید ، جاده ها را ایمن تر می کند. فقط 20٪ اظهار داشتند که احتمالاً در جاده های محلی خود شاهد یک ماشین پلیس هستند که در بزرگراه ها به 25٪ خواهد رسید.

تنها 14 درصد از رانندگان معتقدند که فقط با دوربین می توان جاده ها را کنترل کرد. جالب توجه است که 57 درصد دوست دارند در بزرگراه های انگلیس قدرت بیشتری داشته باشند ، در حالی که 42 درصد در مورد کارمندان پشتیبانی پلیس همین حرف را می زنند.

ادموند کینگ ، رئیس AA گفت: “رانندگان به وضوح احساس می کنند که کمبود افسر پلیس در جاده ها به این معنی است که احتمال گرفتار شدن برای برخی از جرائم مهم به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

“برای رسیدن به مرگ صفر در جاده تا پایان دهه ، ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم تا به رانندگان هشدار دهیم که اگر قانون را نقض کنند ، گرفتار خواهند شد.”

فکر می کنید نبود پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان مجوز رانندگی بد را می دهد؟ در کامنت ها با ما در میان بگذارید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.