ریماک و بوگاتی برای ایجاد یک شرکت فناوری جدید برای اتومبیل های الکتریکی با هم متحد می شوند

[ad_1]

شرکت های هایپرکار برقی Rimac و Bugatti از ایجاد شرکت جدیدی به نام Bugatti Rimac doo خبر داده اند که توسط ماته Rimac مخترع و کارآفرین 33 ساله کروات به عنوان مدیر عامل شرکت هدایت خواهد شد.

ریماک ده ساله و بوگاتی 110 ساله به ترتیب با استفاده از امکانات تولید و زنجیره تأمین خود در کرواسی و فرانسه به عنوان مارک های جداگانه ادامه خواهند داد.

شرکت جدید ، بوگاتی ریماک ، سرمایه گذاری مشترکی است که دو تولیدکننده منابع خود را برای “توسعه آینده” هر دو مارک ، با اشاره به فناوری مشترک برای مدلهای هایپرکار تمام برقی ، در آینده می بیند. مقر آن در زاگرب کرواسی است و در Q3 2021 افتتاح می شود.

در این شرکت مشترک می توان ریماک را به عنوان یک گروه خودروسازی که اکنون 55 درصد از بوگاتی ریماک جدید را در اختیار دارد ، بازسازی کرد. پورشه 45٪ سهام باقیمانده را در اختیار خواهد داشت. او در اوایل سال 2021 کنترل چتر بوگاتی را در چتر گروه VW به دست گرفت.

یک سطح بالاتر ، پورشه 24 درصد سهام فعلی خود را در گروه Rimac حفظ خواهد کرد. هیوندای همچنین سطح سرمایه گذاری خود را در گروه Rimac 12 درصد حفظ خواهد کرد و 37٪ از گروه Mate Rimac را در اختیار دارد.

با فعالیت بوگاتی ریماک به عنوان یک نهاد مستقل ، گروه Rimac به دو واحد تجاری تقسیم خواهد شد: یک هایپرکار و یک عملیات جدید به نام Rimac Technology ، کاملا متعلق به Rimac. این شرکت کار شرکت را در زمینه تولید باتری و درایو برقی برای تولیدکنندگان خودروهای جهانی ادامه خواهد داد.

بوگاتی ریماک سرانجام در پردیس جدید 170 میلیون پوندی ریماک ساخته خواهد شد که در سال 2023 در کرستینک ، کرواسی افتتاح شد. این شرکت می گوید که این مبنای تحقیق و توسعه برای مدل های آینده ریماک و بوگاتی خواهد بود.

Mate Rimac ، بنیانگذار و مدیرعامل Rimac Automobili ، گفت: “ما به تازگی جدیدترین هایپرکار خود – Nevera – را منتشر کرده ایم که مورد تحسین همه قرار گرفته است. بنابراین نمی توانم شروع کنم به شما بگویم که چقدر از پتانسیل این دو مارک شگفت انگیز هیجان زده ام ، با ترکیب دانش ، فن آوری و ارزش ها پروژه های ویژه خاصی را در آینده ایجاد می کنم. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد هایپرکار برقی جدید Rimac Nevera اینجا را کلیک کنید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.