“غیرقابل تصور اتفاق می افتد: ماشین های دست دوم در حال افزایش هستند”

[ad_1]

کمبود نیمه هادی ها همچنان در بازار خودروهای جدید باعث هرج و مرج شده است ، به طوری که برخی از شرکت ها تحویل سال آینده خودروها را که معمولاً فقط چند هفته به طول می انجامد ، عنوان می کنند.

کمبود اتومبیل های جدید به این معنی است که خریداران بی تاب – بسیاری از آنها – به بازار کارکرده روی آورده اند. اما ترکیبی از تقاضای زیاد و مبادله های جزئی کمتر که در سال گذشته به دلیل Covid-19 در بازارهای پیش فروش فرود می آیند ، به معنی کمبود خودروهای دست دوم با کیفیت است. در نتیجه ، چیزی غیر قابل تصور اتفاق می افتد: اتومبیل های دست دوم در واقع گران می شوند.

اگر می دانید از کجا بخرید جیب اتومبیل های جدیدی وجود دارد – و نمایندگی محلی هوندا می تواند مکان خوبی برای شروع باشد. صحبت با دکتر ژان مارک استرانگ مستقر در هوندا ، من از او پرسیدم که چگونه بحران نیمه هادی بر کسب و کار او تأثیر می گذارد. او به من گفت: “نه خیلی”. “ما سال گذشته از تامین خوبی برخوردار شدیم.”

من نمی گویم که استرنگ دارای یک توپ کریستالی است ، اما با سفارش سهام سال گذشته برای فروش امسال ، هوندا اکنون به حدود 9000 اتومبیل کاملاً جدید مانند هوندا e بزرگ دسترسی دارد. Strang – و نمایندگی های شرکت او – از وضعیت خوبی برخوردار هستند.

این بدان معنا نیست که فروشندگان هوندا – و دیگران با سهام – نمی خواهند بهترین دلار را برای سابق خود ارائه دهند. از آنجا که ارزش خودروهای دست دوم هنوز در حال افزایش است و قیمت خودروهای جدید در حال افزایش نیست (هنوز) ، قیمت تغییر کمتر از قیمت مدتی است. مالی را پرتاب کنید که برای خرید ارزان است و پیشنهاداتی که ارائه می شود به سختی قابل قبول است.

بنابراین کجا دیگر در دسترس است؟ اگر آماده برقراری برق هستید ، به نظر می رسد که تولیدکنندگان اتومبیل اولویت خود را به ساخت اتومبیل های برقی می دهند ، که در صورت فروش مقدار متوسط ​​CO2 آنها کاهش می یابد و خطر جریمه در اتحادیه اروپا را کاهش می دهد.

به عنوان مثال ، یک فروشنده ای که اخیراً به او مراجعه کردم تعدادی جایزه Auto Express را که توسط Volkswagen Express.3 برنده شد در حیاط جلوی خود و آماده تحویل است. من خیلی وسوسه می شوم که زودتر از معاملات مالی خودم بیرون بیایم تا از این فرصت استفاده کنم.

بهترین معاملات اتومبیل های جدید موجود را مشاهده کنید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.