فراری ماکت 250 Testa Rossa EV را در سه مرحله ارائه می دهد

[ad_1]

فراری با کمپانی The Little Car همکاری کرده و ماکت تمام برقی مسابقه نمادین Testa Rossa 1957 را تولید کرده است که برای کودکان 14 سال به بالا طراحی شده است.

تولید تنها به 299 نمونه محدود خواهد شد که هریک از آنها 93000 یورو بدون مالیات هزینه خواهند داشت. این مبلغ معادل 79000 پوند است که با مالیات بر ارزش افزوده کمی کمتر از 95000 پوند است. برای نشان دادن این رقم ، این تقریباً همان مبلغی است که برای یک فراری F430 خوب با مسافت پیموده شده کم (و در مقیاس کامل) هزینه می کنید.

Little Car همچنین مغز مهندسی بوگاتی بیبی 27،000 پوندی بود که مقیاس 75 درصدی دیگر دارد ، ماکت الکتریکی کودکان مسابقه دهنده نوع 35.

این ماکت فراری تقریباً به همان شیوه ساخته شده است و با نسخه های دیجیتالی نقشه های اصلی ماشین طراحی شده است. هنگامی که الگویی برای کار داشت ، کمپانی The Little Car تیمی از پنل های ضرب کننده را برای جعل بدنه آلومینیومی خودرو منتشر کرد.

فراری می گوید Testa Rossa J هندسی فرمان و سیستم تعلیق مشابه 250 اصلی را دارد ، که به ادعای خود “فرمان معتبر” را ارائه می دهد. همه اجزای پشتیبانی بدن نیز از OEM های مناسب بدست می آیند.

سیستم تعلیق درایو توسط بیلشتاین ، ترمزهای دیسکی از برمبو و لاستیک ها توسط پیرلی تامین می شود. کنترل اسباب بازی نیز توسط خلبانان آزمایشی فراری در پیست آزمایشی Fiorano این شرکت در مارانلو تنظیم شد.

فضای داخلی نیز به روشی دقیق و دقیق مونتاژ شده بود. نیمکت تک نفره (که می تواند یک بزرگسال و یک نوجوان را در خود جای دهد) دارای لوله مشابهی با Testa Rossa اصلی است و رویه آن از چرم مشابهی است که در خودروهای فراری فعلی وجود دارد.

جعبه پدال اسباب بازی توسط ابرخودرو F8 Tributo برداشته شد ، در حالی که فرمان چوبی توسط Nardi ساخته شده بود ، همان شرکتی که فراری در سال 1957 هنگام عرضه چرخ 250 Testa Rossa اصلی از آن استفاده کرد.

فراری و شرکت خودروی کوچک حتی ابعاد خودروی کلاسیک را بازتولید کردند ، اگرچه برای استفاده در خودروهای برقی پیکربندی شده بودند. نشانگرهای اصلی روغن و آب در حال حاضر دمای باتری و موتور را نشان می دهند ، در حالی که نشانگر سوخت نشان دهنده میزان شارژ باتری است.

سرعت سنج به سرعت سنج تبدیل شده است و حتی یک فشار سنج جدید نیز وجود دارد که سطح ترمزهای احیا کننده را نشان می دهد.

فراری و شرکت خودروی کوچک از خریداران دعوت می کنند تا Testa Rossa J را به دلخواه خود انتخاب کنند و از بین 14 خودروی مسابقه ای تاریخی ، 53 رنگ و 15 رنگ انتخاب می کنند.

Testa Rossa J از سه باتری و یک موتور الکتریکی تغذیه می کند که همه آنها در زیر کاپوت نصب شده اند. این موتور دارای حداکثر قدرت 5.3 اسب بخار است ، در حالی که باتری ها مسافت پیموده شده را تا 56 مایل تامین می کنند.

این اسباب بازی همچنین دارای سه حالت رانندگی است که به تدریج حداکثر سرعت را افزایش می دهد. حالت مبتدی قدرت موتور را به 1.3 اسب بخار محدود می کند و حداکثر سرعت را به 12 مایل در ساعت محدود می کند. Comfort تمام 5.3 اسب بخار قدرت را آزاد می کند و محدود کننده را به 28 کیلومتر در ساعت می رساند. با این حال ، حالت Sport و Race نیز وجود دارد که هر دو دارای نقشه های دریچه گاز روشن تر هستند و حداکثر سرعت اسباب بازی را به بیش از 37 مایل بر ساعت افزایش می دهند.

حالا به مال ما نگاه کنید بررسی تصویری بوگاتی بیبی IIبه نظرات خود را در نظرات زیر برای ما بگویید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.