فروش خودروهای فرسوده در دومین سه ماهه دوم سال 109 درصد افزایش یافته است

[ad_1]

بازار خودروهای فرسوده در انگلستان دومین سه ماهه برتر خود را ثبت کرد. فروش خودروهای فرسوده سالانه 108.6 درصد و در سطح قبل از کووید 6.6 درصد افزایش یافته است و در سه ماهه دوم سال 2021 ، 2 میلیون و 167 هزار و 504 وسیله نقلیه دست به دست می شوند.

این رقم بیش از دو برابر 1.039303 خودروی فرسوده فروخته شده در سه ماهه دوم سال 2020 است ، زمانی که اقتصاد هنوز تحت تأثیر اولین محاصره ملی بریتانیا محدود بود ، اما به خوبی به سطح قبلی افزایش یافت. این رشد به دلیل ظهور تدریجی شدیدترین محدودیت های مسدود کننده در بریتانیا و در نتیجه افزایش تقاضا برای تحرک شخصی است. در همین حال ، فروش خودروهای جدید با کمبود مداوم نیمه هادی ها روبرو شده است ، که بر عرضه تأثیر گذاشته است – خریداران بیشتری را مجبور به انتخاب مدل های کارکرده کرده و قیمت ها را افزایش داده است.

به طور ماهانه در آوریل بیشترین رشد در سه ماهه دوم سال 2021 مشاهده شد ، زیرا فروش خودروهای فرسوده سالانه 307.4 درصد افزایش یافت – پنج درصد در مقایسه با ماه مشابه سال 2019. برای نیمه اول سال 2021 ، اما 33.3 ann سالانه – افزایش سالانه به 3.855.259 واحد ، که در واقع 4.9 decrease کاهش نسبت به نیمه اول سال 2019 است.

پرفروش ترین مدلهای خودروهای مستعمل Q2 2021

پرفروش ترین خودروهای کارکرده Q2 2021

در حالی که تقاضا برای خودروهای برقی و پلاگین هیبریدی به ترتیب 353.9 and و 349.8٪ در سه ماهه دوم سال 2021 افزایش یافته است ، وسایل نقلیه برقی و PHEV هنوز تنها 1.3 of از بازار خودروهای کارکرده را تشکیل می دهند. – سطح بالاتری از رشد خواهد بود لازم است تا ناوگان خودروهای انگلیس به سرعت به صفر برسد.

همچنین تقاضای بیشتری برای خودروهای قدیمی وجود دارد ، زیرا تنها 12.7 درصد از کل خودروهای فرسوده فروخته شده در سه ماهه دوم سال 2021 سه سال یا جدیدتر بوده است که کمترین میزان در تاریخ است. فورد فیستا پرفروش ترین خودروی کارکرده در بریتانیا است ، در حالی که مشکی محبوب ترین رنگ خودرو است.

مایک هوز ، مدیرعامل SMMT ، گفت: “این خبر خوشایندی برای بازار خودروهای فرسوده است زیرا معاملات پس از محاصره سراسری که خرده فروشان را بسته است ، از سر گرفته شده است. بیشتر رانندگان به خودروهای فرسوده روی می آورند زیرا کمبود عرضه همچنان بر بازار خودروهای جدید و نیاز فزاینده به تحرک شخصی تأثیر می گذارد و مردم هنگام بازگشت به محل کار از حمل و نقل عمومی محتاط هستند.

“یک بازار شلوغ خودروهای کارکرده برای حفظ ارزش باقیمانده قوی مورد نیاز است ، که به نوبه خود از معاملات جدید خودرو پشتیبانی می کند. ما اکنون باید شاهد بهبودی مشابه در فروش خودروهای جدید باشیم تا تجدید ناوگان مورد نیاز برای بهبود فوری و مداوم در کیفیت هوا و انتشار کربن تسریع شود. “

آیا اخیراً ماشین دست دوم خریداری کرده اید؟ در مورد شرایط بازار چه احساسی داشتید؟ در نظرات به ما بگویید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.