فولکس واگن در حال انتشار به روز رسانی شناسه برقی هوایی است. مدل ها

[ad_1]

فولکس واگن تأیید کرده است که به روزرسانی های هوا به هوا برای HU هاچبک کاملاً برقی ID.3 و ID.4 از تابستان امسال به بعد شروع می شود ، اولین نسخه – نرم افزار جدید مشتری اولیه ID.3 – در اواخر ماه جاری ارائه می شود.

این به روزرسانی شامل آنچه فولکس واگن می گوید تعدیل و بهبود عملکرد ، عملکرد و راحتی خودرو است. به روزرسانی های مشابه در ID.4 در اواخر سال منتشر می شود ، پس از آن نام تجاری نوید بروزرسانی ID را می دهد. هر 12 هفته یکبار مدل کنید.

نرم افزار جدیدی که در اواخر این ماه به ID.3 می آید ID.software 2.3 نام دارد. پس از نصب ، سه ویژگی اصلی خودرو را به روز می کند.

اولین ویژگی پیشرفته شناسه سفارشی است. دستیار مجازی سبک. راننده داخلی با استفاده از سیگنال های نوری به شما می گوید چه زمانی باید پای خود را از دریچه گاز خارج کنید تا برد خودرو را به حداکثر برساند.

مورد اضافی بعدی ، کمک نور پویا رایگان است که به طور خودکار نور پرتو را برای جاده پیش رو تغییر می دهد تا از کور شدن هرگونه ترافیک آینده جلوگیری کند. این فناوری که گفته می شود اکنون توانایی شناسایی موتورسیکلت ها و حتی وسایل نقلیه مانند دوچرخه با چراغ های عقب و بازتابنده جامد را دارد ، باعث می شود رانندگی در شب ایمن تر شود.

سرانجام گفته می شود که جدیدترین نرم افزار Volkswagen ID با افزودن دکمه ها و قلم های عددی جدید ، ضمن بهینه سازی منوها برای بهبود خوانایی و قابلیت استفاده ، سیستم سرگرمی و سرگرمی را تازه می کند.

به عنوان بخشی از ارائه بی سیم ، دارندگان انتخاب می کنند که چه زمانی باید این نسخه را نصب کنند ، اما به محض شروع به کار ، تا زمان به روزرسانی نمی توانند ماشین خود را رانندگی کنند.

فولکس واگن همچنین تأکید می کند که دارندگان برای دریافت به روزرسانی باید یک حساب کاربری ثبت شده در خودروساز داشته باشند.

در آینده ، مهندسان می گویند که قادر خواهند بود تمام 35 واحد کنترل را با استفاده از مدل ID به روز کنند ، این به معنای توانایی ارائه دامنه رانندگی اضافی ، همراه با زمان شارژ کمتر ، صفحه نمایش های سفارشی و یک امضای نور جدید است.

متأسفانه ، در معرفی نسخه های پیشرفته هوا جذابیتی وجود دارد. در حالیکه فولکس واگن مانند سایر خودروسازان در تلاش است تا از جریانات جدید درآمد استفاده کند ، گزینه ها و خدمات جدید پولی در دسترس است.

فولکس واگن هنوز اعلام نکرده است فکر می کند مشتریانش برای باز کردن قفل این ویژگی های جدید حاضر به پرداخت چه مبلغی هستند.

اکنون بررسی نسخه جدید داغ Volkswagen ID.4 GTX را بخوانید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.