فولکس واگن سه قرارداد جدید برای تضمین تامین باتری خودروهای الکتریکی تا سال 2030 امضا می کند.

[ad_1]

فولکس واگن با سه متخصص کلیدی باتری در تلاش برای تامین مواد خام مورد نیاز برای ساخت طیف وسیع خودروهای الکتریکی خود که به سرعت در حال گسترش است، شراکت جدیدی امضا کرده است.

فولکس واگن می گوید این قراردادها به آن اجازه می دهد تا تولید خودروهای برقی را با هدف نهایی دستیابی به ظرفیت تولید سالانه 2.2 میلیون خودروی الکتریکی تا سال 2030 افزایش دهد.

این معاملات بخشی از طرح توسعه باتری فولکس واگن است – به ارزش حدود 30 میلیارد یورو (25.6 میلیارد پوند) – که همچنین منجر به افتتاح این گروه در شش کارخانه جدید گیگا در اروپا قبل از پایان دهه خواهد شد. این به گونه ای طراحی شده است که برای ادامه تولید، یک منبع مطمئن سلولی برای شرکت فراهم کند.

شراکت ها نیاز به تولید باتری (و در نتیجه وسایل نقلیه) کافی برای رقابت با برند جامد EV، تسلا دارند. در واقع، آخرین مدل تجاری فولکس واگن به طور قابل توجهی شبیه به تسلا است که باتری های خود را از سال 2016 تولید می کند.

اولین جفت فولکس واگن یک سرمایه گذاری مشترک با شرکت معدنی بلژیکی Umicore است که کاتدهای بسته باتری های سازنده را فراهم می کند. مهمتر از آن، گفته می شود که همه مواد از منابع پایدار هستند که با اهداف آب و هوایی فولکس واگن مطابقت دارد.

این برند آلمانی همچنین در مرکز تحقیقات باتری 24M مستقر در کمبریج سرمایه گذاری کرده است، که در حال کار بر روی یک فرآیند پوشش خشک جدید است که تولید باتری را با حذف چندین فرآیند از روش تولید معمولی ساده می کند.

این فرآیند همچنین ادعا می‌کند که ردپای CO2 باتری‌های EV را کاهش می‌دهد و بازیافت سلول‌ها را پس از پایان عمر مفیدشان آسان‌تر می‌کند. فولکس واگن در حال حاضر صاحب یک شرکت تابعه از این شرکت است که این فناوری را بیشتر توسعه و ارتقا خواهد داد.

در نهایت، فولکس واگن با Vulcan Energy Resources یک توافق بلندمدت امضا کرده است تا از تامین لیتیوم خنثی CO2 اطمینان حاصل کند – یک منطقه اصلی بحث در بحث در مورد اثرات زیست محیطی وسایل نقلیه الکتریکی.

در این همکاری شرکت Vulcan Energy با لیتیوم سازگار با محیط زیست (که به صورت محلی توسط برند Upper Rhine Valley که با آلمان، سوئیس و فرانسه هم مرز است) به مدت پنج سال عرضه می کند که از سال 2026 شروع می شود. با این حال، تمدید قرارداد در حال حاضر انجام شده است. مورد بحث قرار می گیرد.

به دنبال خرید یک خودروی تمام برقی هستید؟ در اینجا بهترین خودروهای الکتریکی موجود در حال حاضر …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.