مرجع صدور گواهینامه رانندگی به دلیل اعتصابات و قطع شدن سیستم Covid با تعداد زیادی عقب مانده مواجه می شود

[ad_1]

آژانس رانندگی و صدور مجوز وسایل نقلیه (DVLA) به دلیل محرومیت اجتماعی و قوانین اقدام صنعتی مربوط به Covid-19 با یک نسخه “فاجعه بار” از برنامه های کاغذی روبرو است.

اعتصابات اتحادیه خدمات عمومی و بازرگانی (PCS) در پاسخ به شرایط کاری “خطرناک” سازماندهی شده و به انبوه برنامه های خام کمک می کند. گزارش شده است که بیش از 643 از 6000 نیروی کار DVLA Covid داشته اند ، اگرچه این سازمان می گوید در هر مرحله از مشاوره دولت پیروی کرده است.

مارک سرووتکا ، رئیس PCS ، به بی بی سی گفت که اگر کارمندان اجازه کار در خانه را داشته باشند ، می توان از پشت سر گذاشتن 1.4 میلیون پرونده جلوگیری کرد ، و آن را “لکه ای” بر اعتبار خدمات دولتی خواند: “بعد از 21 سال ، هرگز به سطح بی کفایتی و سو mis مدیریتی که در DVLA در سوانزی نشان داده شده برخورد نکرده است. “

“ما معتقدیم که اگر وزارت کار و بازنشستگی بتواند سه میلیون ادعای اعتباری جهانی را اداره کند ، اگر HMRC بتواند یک طرح اضافی ارائه دهد ، اگر ما در وزارت دادگستری وزارت دادگستری کشور کارگرانی داشته باشیم که در خانه ، در برخی موارد داده های بسیار امن تر ، بنابراین DVLA. “

رئیس PCS همچنین گفت که اقدامات DVLA کارگران آن را در معرض خطر جدی سلامتی قرار داده است ، با بیش از 643 مورد Covid تایید شده و یک مورد مرگ. با این حال ، مدیرعامل DVLA جولی لنارد این موضوع را تکذیب کرد و گفت ایمنی کارکنان در اولویت همه گیر در اولویت است:

“ما ایمنی کارکنان را همیشه جدی می گرفتیم. اگر داشتن تعداد بیشتری از افراد در خانه کار آسان بود ، ما این کار را می کردیم. ایمنی کارکنان واقعاً حرف اول را می زند.”

طبق گفته سرووتکا ، معامله موقت بین DVLA و PCS اخیراً بدون توجیه به شکست انجامید ، وی گفت: “اقدامات هدفمند در DVLA ادامه خواهد یافت مگر اینکه معامله اصلی که دو طرف در اصل توافق کرده اند به جدول برگردد.”

DVLA مدتی است که با انتقادات گسترده ای روبرو شده است ، برخی از رانندگان ماه ها قادر به رانندگی نیستند و برخی دیگر از اسناد کشف نشده شکایت دارند. DVLA روزانه حدود 60،000 نامه الکترونیکی دریافت می کند ، اما می گوید عملیات آنلاین – که می تواند برای بیشتر خدمات آن استفاده شود – تحت تأثیر قرار نمی گیرد. رانندگان با شرایط پزشکی معمولاً باید به اسناد و مدارک بدنی اعتماد کنند ، در حالی که نامه های متخصصان پزشکی ، که اغلب توسط DVLA مورد نیاز است ، نیز با تاخیر مواجه می شود.

DVLA گفت: “در پردازش برنامه های کاغذی و تماس با ما به دلیل عملیات صنعتی در حال انجام و شرایط حذف اجتماعی تأخیرهای قابل توجهی وجود دارد. پردازش درخواست های کاغذی به طور متوسط ​​حداکثر تا شش هفته طول می کشد ، اما ممکن است در معاملات پیچیده تر تأخیر بیشتری وجود داشته باشد. ”

این آژانس افزود که افراد می توانند پس از اقدام به رانندگی ادامه دهند ، البته به شرطی که از طرف پزشک یا چشم پزشک به آنها دستور داده نشود که این کار را نکنند. وی اعتصاب را “ناامیدکننده” خواند و گفت که PCS “خدماتی را هدف قرار می دهد که بیشترین تأثیر منفی را بر مردم خواهند داشت ، از جمله برخی از افراد آسیب پذیرتر در جامعه”.

رانندگی خود را با راهنمای مفید ما در اینجا به صفر برسانید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.