“نمایشگاه خودروی بریتانیا اختیاری است. واجب است “

[ad_1]

ایالات متحده امسال چنین چیزی نداشت. نه فرانسه ، آلمان ، اسپانیا ، ژاپن ، کره و یا دیگر تولیدکنندگان بزرگ خودرو در جهان. اما ما در انگلستان در آستانه نمایشگاه ملی خودرو هستیم. بسته به سن شما ، می توانید برای بهترین خروس ، در بدترین حالت ، 18.50 پوند شخصاً شرکت کنید.

این برای هشت ساعت کامل (10: 00-18: 00) سرگرمی ماشین ، آموزش و مشاوره شغلی برای تمام نیازهای سر بنزینی / دیزلی / برقی است. چشم های شما با اتومبیل هایی به ارزش ده ها میلیون پوند ، جدید و قدیمی درمان می شود. در مورد سایر حواس شما ، آنها از ملودی بی چون و چرای عملکرد ، خودروهای کلاسیک و بدلکار ، و لاستیک های جیغ می لرزند. علاوه بر این ، اگر با ستارگان تلویزیونی جهان که در محل حضور دارند و اگر صبور و محترم هستید ، توپ بازی کنید ، مجموعه عکس های سلفی شما باید افزایش یابد.

بنابراین چرا این همه پیش بینی و اقدامات آینده در دستور کار خودرو قرار دارد؟ چطور این همه اضطراب ، انتظار و فعالیت وجود دارد؟ این بلیط ها با قیمت مناسب (به علاوه پارکینگ رایگان) برای عموم که از هزینه های بسیار گران قیمت ورود به ویمبلدون ، ومبلی ، گودوود ، سیلورستون ، توییکن و امثال آنها محروم هستند ، چطور؟

ساده است: نمایش موتورهای بریتانیا برمی گردد. این نمایشگاه خودرویی است که اکثر کشورها در سال 2021 آن را می خواهند ، اما به دلایل پیچیده نمی توانند آن را انجام دهند. اگرچه هنوز یک ماه از آن می گذرد ، اما جذاب ، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه به نظر می رسد. مرکز نمایشگاه های بین المللی فارنبورو در همپشایر محل برگزاری تاریخهای 19 تا 22 آگوست است و thebritishmotorshow.live بیشتر به شما می گوید.

لیست خودروها و شرکت های حاضر در نمایشگاه در حال نهایی شدن است. اما می توانم با اطمینان بگویم که غرفه “بهترین ماشین ها” من در سالن 1 شامل مجموعه ای جذاب از وسایل نقلیه انتخاب شده (از اتومبیل واقعی شما) – از جمله خودروی آینده ای است که برای این مناسبت توسط هوا حمل می شود ، به علاوه Auto Express New برنده دو جایزه خودرو. آنها را دوست خواهید داشت.

اما من بهترین را تا پایان حفظ کرده ام: نزدیکترین همسایه من در سالن 1 Car SOS Live Stage خواهد بود ، که انتظار می رود اجراهای روزانه را به صورت زنده و مستقیم از محل اجرا کند. بسیاری از ما استاد مکانیک فوز تاونشند و مدیر دیوانه او تیم شو را در حال ارائه برنامه تلویزیونی نشنال جئوگرافیک دیده ایم. خوب حدس بزن چی؟ پسران رویدادهای تعاملی را در چهار روز نمایشگاه اتومبیل بریتانیا – و شاید فیلم – برای مخاطبان نسبتاً کمی ارائه می دهند.

فاز و تیم بدیهی است که هنگام تعمیر و ترمیم در فضای غیر معمول “گاراژ” موقت در طبقه مرکز نمایشگاه بسیار شلوغ خواهند بود ، اما آنها مطمئناً زمانی برای گفتگو و عکس گرفتن با طرفداران خود پیدا خواهند کرد. من آنها را سالها می شناسم و می توانم به شما بگویم که آنها هر دو پسرهای فوق العاده – و بسیار قد بلند – هستند. نمی توانید آنها را از دست بدهید.

فکرش را بکنید ، نمی توانید نمایشگاه اتومبیل بریتانیا را از دست بدهید. به خصوص که برگزارکنندگان در حال حاضر از تشکر از حاضران با تخفیف 25 درصدی قیمت نمایشگاه در سال 2022 صحبت می کنند. یک معامله مناسب برای مصرف کنندگان چطور؟ صادقانه بگویم ، اگر خود را مهره خودرو بدانید ، نمایشگاه موتور متولد شده بریتانیا یک گزینه نیست. واجب است.

دریابید که چرا سرمایه گذاری روی یک ماشین کلاسیک می تواند در حال حاضر منطقی باشد …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.