واکسهال از ون Vivaro-e Hydrogen که در سال 2023 به انگلستان می آید رونمایی کرد

[ad_1]

واکسهال تأیید کرده است که با استفاده از این Vivaro-e Hydrogen گزینه سلول سوختی هیدروژنی را به خط خودروی تجاری خود اضافه خواهد کرد.

اواخر امسال با راه اندازی بازارهای چپ دستی با نشان اوپل ، در صورت تقاضای مشتری و پوشیدن نشان های واکسهال ، در اوایل سال 2023 با هدایت راست به انگلستان می آید. این ساختمان در مقر اوپل در روسلزهایم آلمان ساخته خواهد شد.

وسیله نقلیه جدید پیل سوختی تجاری واکسهال (FCEV) بر اساس همان پلت فرم باتری برقی Vivaro-e ساخته شده و از همان موتور الکتریکی نصب شده در جلو با ارزش 134 اسب بخار استفاده می کند. در Vivaro-e ، اما در این نوع هیدروژن تایید نشده است. به جای باتری کف بزرگ ، واحد کوچکتر 10.5 کیلووات ساعت در زیر صندلی های جلو نصب شده است که به طور مداوم توسط یک پیل سوختی 45 کیلوواتی شارژ می شود.

پیل سوختی توسط سه مخزن هیدروژنی 700 بار تأمین می شود که می تواند در سه دقیقه در یک ایستگاه شارژ هیدروژن شارژ شود. واکسهال حداکثر برد 249 مایل را ادعا می کند و 205 مایل ادعا شده توسط بزرگترین نسخه باتری 75 کیلووات ساعت Vivaro-e را تحت الشعاع قرار می دهد.

Vivaro-e Hydrogen همچنین با پشتیبانی الحاقی در دسترس خواهد بود ، بنابراین می تواند با حداکثر برد 31 مایل با باتری کار کند.

شاید مهمتر از این برای مصرف کنندگان ، بسته بندی درایو هیدروژن ظرفیت بار ون را تغییر نمی دهد – حجم بار 6.1 مترمربع برابر با نسخه های دیزلی و باتری ویوارو است. حداکثر محموله 1100 کیلوگرم است.

پاول ویلکوکس ، مدیر عامل واکسهال گفت: “ما در حال حاضر با اپراتورهای ناوگان بریتانیایی که می خواهند برای پایداری تلاش های بیشتری انجام دهند و در انتظار تحویل Vivaro-e Hydrogen به انگلستان هستیم ، در تماس هستیم.”

درباره برنامه های آینده هیدروژن Stellantis در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.