چهار میلیون نفر در انگلیس هنگام رانندگی به خواب رفتند

[ad_1]

بر اساس تحقیقات جدید هشدار دهنده ، حدود چهار میلیون راننده انگلیسی پشت فرمان خوابیده اند.

نظرسنجی بر روی 1000 راننده انگلیسی ، به سفارش IAM Roadsmart ، نشان داد كه از هر 10 پاسخ دهنده ، یكی از خستگی ها را پذیرفته است به طوری كه هنگام رانندگی موقتاً چشمهای خود را می بندد.

علاوه بر این ، بیش از نیمی از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که هنگام رانندگی در مسافت های طولانی بسیار نگران خستگی هستند. از هر ده پاسخ دهنده یک نفر می گوید که هنگام رانندگی خسته به خط برخورد می کند ، در حالی که از هر 10 نفر چهار نفر باید بخاطر بیدار نگه داشتن بخاری یا گرم کردن پنجره باشند.

خوشبختانه ، حدود یک چهارم رانندگان تصمیم معقولانه ای گرفته اند که وقتی احساس خستگی پشت فرمان می کنند ، قهوه را ترک کنند و استراحت کنند.

IAM Roadsmart که آزمون های پیشرفته رانندگی را برگزار می کند ، در مورد عواقب مخرب خوابیدن پشت فرمان هشدار داده و به رانندگان یادآوری می کند که اتومبیلی که 70 مایل در ساعت حرکت می کند ، در هر ثانیه 100 فوت را پوشش می دهد.

این سازمان از رانندگانی كه سفرهای طولانی را طی می كنند می خواهد كه از قبل برنامه ریزی كرده و اطمینان حاصل كنند كه فرصت های زیادی برای توقف برای استراحت در جاده و در نظر گرفتن تأخیرهای احتمالی وجود دارد.

IAM تأکید می کند ، با توجه به تعطیل شدن برخی از امکانات که معمولاً به دلیل ویروس کرونا می توان باز کرد ، برنامه ریزی پیش رو از اهمیت بیشتری برخوردار است.

توصیه اصلی IAM Roadsmart این است که هرگز بدون وقفه بیش از دو ساعت رانندگی نکنید ، اگر در طول شب هنگام خوابیدن رانندگی می کنید مراقب باشید.

نیل گریگ ، مدیر سیاست و تحقیقات IAM Roadsmart ، گفت که این اقدامات به رانندگان اجازه می دهد “به جای جلوگیری از خستگی با تلاش برای رسیدن به مقصد نهایی خود بدون وقفه های مناسب ، روی ماندن پشت فرمان تمرکز کنند.” استراحت کنید.

هر آنچه را که باید درباره اتومبیل های بدون راننده بدانید اینجا بیاموزید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.