کارخانه فورد هیل وود به یک نیروگاه 230 میلیون پوندی برای خودروهای الکتریکی تبدیل می شود

[ad_1]

فورد اعلام کرده است که کارخانه‌اش در Halewood، Merseyside، به عنوان بخشی از سرمایه‌گذاری 230 میلیون پوندی در این تأسیسات، به یک مرکز تولیدی برای سیستم‌های محرکه الکتریکی تبدیل می‌شود که بخشی از آن توسط دولت از طریق صندوق تحول خودرو حمایت می‌شود.

این سایت، که در حال حاضر یک مرکز تولید برای انتقال موتورهای احتراق داخلی است، واحدهای نیرو برای خودروهای تمام الکتریکی فورد و خودروهای تجاری آینده خواهد ساخت و تقریباً 500 شغل در آینده قابل پیش بینی ایجاد خواهد کرد.

تولید ژنراتورهای الکتریکی در سال 2024 در هالوود آغاز خواهد شد و فورد می گوید این کارخانه قادر خواهد بود تا 250000 موتور الکتریکی در سال تولید کند. فورد می‌گوید این سایت را بر اساس سابقه موجود کارخانه برای کیفیت و «پایه مهارت قوی» در نیروی کار Halewood انتخاب کرده است.

Halewood اولین کارخانه داخلی فورد برای خودروهای الکتریکی در اروپا خواهد بود. این شرکت قبلاً برنامه هایی را برای شروع مونتاژ خودروهای الکتریکی در کارخانه فیستا در کلن ارائه کرده است که فورد از پلت فرم MEB گروه فولکس واگن برای خروج از خط تولید تجدید شده از سال 2023 به بعد استفاده می کند.

استوارد رولی، رئیس فورد در اروپا، گفت: “این گام مهمی است که اولین سرمایه گذاری داخلی فورد در تولید قطعات خودروهای تمام الکتریکی در اروپا را نشان می دهد.”

ما همچنین می‌خواهیم از دولت بریتانیا برای حمایتش از این سرمایه‌گذاری مهم در Halewood تشکر کنیم، که تعهد مستمر فورد به بریتانیا و موقعیت ما را به عنوان سرمایه‌گذار پیشرو در صنعت خودرو و پایگاه فناوری در آن کشور تأیید می‌کند.

آیا به دنبال یک ماشین الکتریکی دوربرد هستید؟ ده بهترین خودروی الکتریکی با بیشترین مسافت پیموده شده را ببینید…

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.