“کارخانه ها راکد هستند زیرا نمی توانند قطعات خودرو را بدست آورند”

[ad_1]

انگار که الان دنیا به اندازه کافی دیوانه نبوده ، تجارت اتومبیل در مکان بسیار عجیبی قرار دارد. عدم فروش خودروهای جدید در سال گذشته منجر به کمبود خودروهای دست دوم برای خرید و فروش شد ، در حالی که بحران فعلی قطعات جدید خودرو به معنای تأخیر در تحویل خودرو است.
بنابراین جریان معمول مبادلات جزئی که به سایتهای اتومبیل دست دوم راه پیدا می کنند نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.

در عین حال ، تقاضای مصرف کننده زیاد است و منجر به جهش قیمت خودروهای دست دوم می شود. اگر اکنون به دنبال خرید هستید خبر خوبی نیست ، اما اگر می خواهید ماشین خود را برای یک ماشین جدید تقسیم کنید ، ممکن است قیمت داشته باشید.

همین هفته ، من یک عضو خانواده کمی گیج داشتم که از من پرسید چرا با فروشنده ای که ماشین او را به او فروخته است ، ماشین فعلی را صدا کرده است – اگر او می تواند وارد شود تا آنها “بازرسی” کنند؟ از من س “ال شد: “چرا آنها می توانند در صورت توافق مالی تا سال آینده این کار را انجام دهند؟”

به سادگی – آنها واقعاً ماشین او را می خواهند! و من انتظار دارم که آنها در ازای تمدید قرارداد مالی فعلی خود با چند سال ، با پرداخت تقریباً یکسان ، پیشنهادی بسیار سخاوتمندانه برای یک اتومبیل کاملاً جدید ارائه دهند.

اوه ، اما در مورد آن بحران م componentلفه ها و کمبود نیمه هادی که این روزها تعداد زیادی از اتومبیل های ما به آن اعتماد می کنند ، چطور؟ منصفانه است که بگوییم این در واقع برای نمایندگی ها و تولیدکنندگان – به ویژه برای مارک های با کیفیت بالاتر – یک بحران است. بعضی از کارخانه ها به معنای واقعی کلمه در یک بن بست قرار دارند زیرا نمی توانند قطعات را برای اتمام ماشین ها بدست آورند.

برخی از تولیدکنندگان اتومبیل اولویت خود را به اتومبیل هایی می دهند که بیشترین درآمد را دارند ، در حالی که برخی دیگر مشخصات را برای استفاده از نیمه هادی ها در بیشتر موارد مورد نیاز تنظیم می کنند تا بتوانند به تحویل خود ادامه دهند. به عنوان مثال ، آیا می توانید بدون شارژ تلفن بی سیم کار کنید یا
چراغهای جلو انعطاف پذیر ، اگر این بدان معناست که شما در حال حاضر می توانید یک ماشین جدید تهیه کنید ، نه در عرض شش ماه؟

خرید ماشین به اندازه کافی دشوار است ، اما در حال حاضر هنگام خرید و فروش واقعاً باید هوشمند باشید. مثل همیشه ، ما اینجا هستیم تا جایی که می توانیم کمک کنیم.

آیا به فکر اجاره ماشین جدید هستید؟ بهترین پیشنهادات ما را اینجا ببینید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.