“کار لازم است تا خودروهای برقی برای همه قابل دسترسی باشد”

[ad_1]

من یک بار نظریه ای شنیدم که می گوید هیچ کس معلول نیست مگر اینکه افراد یا جامعه مانعی بر سر راه آنها قرار دهند. به نظر می رسد پیچیده است ، اما شاید این یک راه مفید برای درک این باشد که جهان از دیدگاه های مختلف چگونه به نظر می رسد.

وقتی شاهد این بودم که دو کاربر ویلچری در حال انتخاب بسیاری از چالش های “طراحی شده” اولین توقف در سفر ما به تاسیسات شارژ خودروهای برقی و هوو بودند ، من این نظریه را به شدت روی من گذاشتم. این مکان شامل مشتی خلیج جمع و جور در خیابان است که در یک شیب تند واقع شده است ، با روسازی های باریک وحشتناک ، حاشیه های تند و شارژرهای غیرقابل کنترل. “مقرون به صرفه” ، اینطور نبود.

امروزه حدود 26000 شارژر عمومی اتومبیل برقی در انگلستان وجود دارد که سالانه هزاران دستگاه دیگر نصب می شوند. ما نمی توانیم به شما بگوییم که چه تعداد در پارکینگ های قابل دسترسی نصب شده اند زیرا اکثر ارائه دهندگان شبکه که از آنها درخواست کردیم نمی توانند – یا نگفتند – به ما بگویند. تجربیات و شواهد ما از گروه هایی که با آنها صحبت کردیم نشان می دهد که این تعداد انگشت شماری است و مشکل رانندگان دارای معلولیت با مشکلات بی شمار دیگر مربوط به طراحی شارژرها و خودروهایی که شما در آنها قرار داده اید پیچیده شده است.

فاجعه این است که ما قبلاً می دانیم چگونه از رانندگان معلول مراقبت کنیم. ما دارای نشان آبی ، اتومبیل برای صندلی های چرخدار ، پارکینگ های ویژه ، پیاده روهای عریض با محدوده های فروریخته ، استانداردهای BSI برای ماشین های بلیط پارکینگ و کارکنان پمپ بنزین هستیم که برای کمک به رانندگانی که نمی توانند سوخت خود را پمپاژ کنند آموزش دیده اند. اکنون به نظر می رسد که در رقابت برای ایجاد زیرساخت برای حمایت از انتقال به خودروهای برقی ، تمام این دانش و تجربه از پنجره به بیرون پرتاب شده است.

با آغاز یک سری مشورت های دیرهنگام از سوی دولت ، ما همچنین چالش های دسترسی به خودروهای برقی را در آینده بررسی خواهیم کرد. هدف ما؟ نه برای ارائه راه حل ، اما اگر بتوانیم به نگه داشتن کانون توجه در کانون توجه ، امیدواریم نقش خود را ایفا کنیم.

لیست بهترین خودروهای جابجایی ما را در اینجا مشاهده کنید …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.