“یک جریمه 1000 پوندی برای هر کسی که به طور غیرقانونی در جاده ها اعتراض می کند منصفانه به نظر می رسد.”

[ad_1]

وقت آن است که جلوی تصادفات رانندگی خود را بگیرند، قبل از اینکه کسی کشته شود.

کسانی که اخیراً از تاکتیک‌های هرج‌ومرج برای اشغال و ایجاد ویرانی در خطوط ما استفاده کرده‌اند، مرتکب اقدامات غیرقانونی هستند که با تحریک مردم، احتمال آسیب‌دیدگی و مرگ را افزایش می‌دهد. تظاهرات بیهوده و معکوس آنها یک کتاب درسی در مورد چگونگی از دست دادن دوستان و عدم تأثیرگذاری بر مردم است.

مبارزه برای یک مبارزه خوب، مسالمت آمیز و مشروع برای هدف درست باید مورد تشویق و احترام قرار گیرد. اما اتخاذ یک تصمیم استراتژیک برای مبارزه در مکان نامناسب (در بزرگراه ها و دیگر جاده های اصلی)، در زمان نامناسب (اغلب در ساعات شلوغی) با افراد اشتباه (اعضای بی گناه عموم مردم) به عنوان یک هرج و مرج و هم مرز با راهزنان محسوب می شود. . . بله، من واقعا معتقدم که باندهای توطئه فعالان کمین به عنوان اراذل غیرقانونی واجد شرایط هستند.

با این حال، آنها استاد هنر ترویج بدبینانه سازمان های خود هستند. آنها همچنین متوجه شدند که روزها سردتر، مرطوب تر، کوتاه تر و تاریک تر می شوند. چنین شرایطی در آستانه زمستان برای حدود 50 میلیون بزرگسال و کودک که به طور قانونی در خودروهای راحت، ایمن، روشن و گرم زندگی می کنند، مشکلی ندارد. برعکس، آنها برای گروه‌های معترض که به فکر چسبیدن به جاده‌های سرد، خیس، یخ‌زده یا پوشیده از برف هستند، مشکل‌ساز هستند.

پس با کمی شانس و عقل سلیم که مدت ها مورد انتظار بودیم، فصل شلوغ اعتراضات جاده ای برای امسال به پایان رسید. البته هیچ تضمینی وجود ندارد، اما امیدواریم در سال 2022 چنین شوخی هایی لغو شود. از طرف دیگر، ممکن است از طریق قوانین جدید یا به روز شده وعده داده شده، از انجام کپرهای معمول خود منع شوند. در هر صورت، به عنوان یک جامعه متمدن، نمی‌توانیم کنار باشیم و اجازه دهیم معترضانی که تمایلات نزدیک به خودکشی دارند و احساس ایمنی صفر در جاده‌ها دارند، عمدا خود (و دیگران) را با کاهش یا توقف عمدی و غیرقانونی خودروها در معرض خطر قرار دهند. چرخش باعث افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای از خودروها، اتوبوس‌ها، اتوبوس‌ها، وانت‌ها و کامیون‌هایی می‌شود که مجبور به بیکار هستند.

نخست وزیر بوریس جانسون در این صورتجلسه گفت: «من آنها را معترضان مشروع نمی نامم. من می گویم آنها یک مزاحم گیج هستند که آمبولانس ها را مسدود می کنند، مردم را از انجام زندگی خود باز می دارند و خوشحالم که پریتی پاتل [the Home Secretary] قدرت های جدیدی به دست می گیرد تا آنها را به شدت در زندانی که به آن تعلق دارند منزوی کند.”

اما آیا آنها واقعا به وعده خود مبنی بر زندانی کردن آنها عمل می کنند؟ به جای صرف هزینه های زیاد برای اسکان و غذا در زندان ها، اقدامات سختگیرانه مانند ASBO، مناطق محروم، ممنوعیت ها و دستورات سرقت، برچسب گذاری الکترونیکی، احتمالاً حتی حبس خانگی، می تواند کارآمدتر و مطمئناً مقرون به صرفه تر باشد.

و برای دسترسی بیشتر به چنین اقدامات پیشگیری از جرم برای اداره، در مورد یک جریمه استاندارد، غیرقابل مذاکره و اکیداً برای هر معترضی که با اشغال غیرقانونی یا مانع تراشی در سطح معابر، قانون را زیر پا بگذارد، چطور؟ آیا نمی گویید، جریمه ثابت 1000 پوندی برای هر نفر برای اعتراض غیرقانونی در جاده هایی که اجازه راه رفتن یا نشستن در آن ها را ندارند، مجازاتی عادلانه و متناسب با جرم به نظر می رسد؟

آیا به دنبال خرید یک خودروی الکتریکی با قیمت مقرون به صرفه هستید؟ ما ارزان ترین خودروهای الکتریکی را در اینجا پیدا کردیم …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.