یک پلیس عالی می گوید سرعت به اندازه حمل چاقو است

[ad_1]

یک افسر ارشد پلیس با رانندگان که سرعت مجازات را نقض می کنند و افرادی که چاقو حمل می کنند موازی می زند.

ساندی تایمز گزارش داد ، رئیس کارآگاه اندی کاکس ، رئیس شورای راهبردی پلیس برای بررسی درگیری های جدی ، گفت: یک مرد حرفه ای میانسال باشید.

کاکس ادامه داد: قضاوت نمی تواند براساس ادراک باشد. این باید مبتنی بر خطر و آسیب احتمالی باشد ، زیرا این مرد سفیدپوست حرفه ای میانسال به دیگران آسیب می رساند. “مردان تقریباً دو برابر زنان دارای بلیط سرعت غیر مجاز در گواهینامه رانندگی خود هستند.

بین سال 2005 ، زمانی که 3،160 نفر در جاده های انگلیس کشته شدند ، و 2013 که 1713 نفر جان خود را از دست دادند ، تعداد کشته ها در جاده ها به طور مداوم در حال کاهش است. در هشت سال گذشته ، با این وجود ، یک فلات از این ارقام وجود داشته است که در واقع از پایین ترین سطح خود در هشت سال پیش افزایش یافته است ، در سال 2019 1827 نفر جان خود را از دست داده اند.

دلایل تغییر در مرگ و میر چند وجهی است ، اما روندهایی مانند بهبود ایمنی خودرو ، عدم تحمل گسترده رانندگی در حالت مستی و مجازات های شدیدتر برای استفاده از تلفن همراه پشت فرمان نقش مهمی دارد. کاهش طولانی مدت مرگ و میر جاده ای طی 30 سال گذشته (6570 نفر در سال 1976 در جاده های ما جان خود را از دست دادند) رخ داده است ، اگرچه جمعیت انگلستان 8.1 میلیون نفر رشد کرده است.

تعیین سرعت غیرمجاز به عنوان علت تصادفات موضوع ساده ای نیست ، اما کمیته انتخاب دولت قبلاً شواهدی را از پلیس شنیده است که نشان می دهد 14٪ از تصادفات ناشی از سرعت غیر مجاز است (IE سرعت مجاز را نقض می کند) و سرعت نامناسب (IE خیلی سریع حرکت می کند برای شرایط حاکم) پشت 32٪ سقوط دیگر بود.

قفل گزارش شده است که به طور کلی در ترافیک کاهش یافته و تلفات جاده ای همراه آنها رخ داده است. با این وجود در جاده های واضح تر ، 70٪ از رانندگان در آوریل 2020 حد 30 مایل در ساعت را نقض می کنند ، در حالی که در سال 2019 به طور متوسط ​​53٪ است.

تحقیقات انجمن سلطنتی پیشگیری از حوادث اظهار داشت که 90 درصد عابران پیاده از 40 مایل در ساعت می میرند ، در حالی که 50 درصد در صورت برخورد با 30 مایل در ساعت و 90 درصد در صورت برخورد با 20 مایل در ساعت زنده می مانند. .

ساندی تایمز گزارش می دهد که DCS Cox می گوید رانندگانی که وسایل نقلیه خود را “اسلحه” می کنند ، افزودند ، “تفاوت این کار با استفاده از خشونت در جنگ چیست؟” وی افزود که مردم باید دوستان و اعضای خانواده را که شتاب می گیرند “به چالش بکشند” ، “ناخوشایند اجتماعی”.

آیا بلیط سرعت غیر مجاز دارید؟ در اینجا آنچه باید انجام شود بعدی است …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.