Renault ElectriCity: بزرگترین مرکز تولید خودروهای الکتریکی در اروپا متولد می شود

[ad_1]

رنو در حال سازماندهی مجدد کارخانه های فرانسوی خود است تا بنیان اصلی ترین مرکز تولید خودروهای الکتریکی در اروپا را بنا کند. اولین مدل متولد این ابتکار ، Megane E-Tech Electric جدید است که خطوط تولید را اواخر امسال راه اندازی می کند.

این شرکت تاسیسات خود را در Douai ، Maubeuge و Ruitz به Renault ElectriCity سازماندهی کرده است ، هدف این است که تا سال 2025 400،000 ماشین الکتریکی در سال تولید کند و 700 شغل اضافی ایجاد کند. این حرکت توسط اتحادیه های فرانسوی نیز پشتیبانی می شود.

در اصل ، تغییر ساختار رنو مربوط به کارایی است. کارخانه در Douay اتومبیل های الکتریکی این شرکت را مونتاژ می کند ، Megane E-Tech Electric آینده و دو مدل دیگر برای بخش B و C ساخته می شود.

ما انتظار داریم که اتومبیل قبلی یک رنو 5 دوباره طراحی شود. دومی می تواند به راحتی کراس اوور جدید رنو 4 باشد ، زیرا این مارک تایید کرده است که این خودرو اصول CMF خود را با Megane E-Tech Electric جدید به اشتراک می گذارد.

Mabege تولید کانگو جدید را برای رنو همراه با گزینه های طراحی شده با نشان برای مرسدس و نیسان مدیریت خواهد کرد. نسخه برقی ون پنلی سال آینده وارد بازار می شود. سرانجام ، کارخانه Ruitz به تولید اجزای الکتریکی در پشتیبانی از دو خط تولید خودرو اختصاص خواهد یافت.

ElecticCity رنو

رنو از دانشگاه های محلی برای ایجاد دوره های آموزشی برای کارمندان جدید خود و انجام کارهای تحقیق و توسعه برای وسایل نقلیه الکتریکی آینده خود استفاده خواهد کرد. این مارک همچنین برای حمایت از توسعه آینده خود با شرکت های نوپا همکاری خواهد کرد ، اگرچه ماهیت این مشارکت ها هنوز مشخص نشده است.

لوسیانو بیوندو ، مدیر شرکت رنو بومگردی گفت: “من بسیار افتخار می کنم که در ایجاد Renault ElectriCity ، نمادی از دانش و فناوری نوین رنو ، و افزایش جذابیت اقتصادی و اجتماعی Hauts-de-France کمک کرده ام. در اروپا

“این توافق نامه که با همه اتحادیه ها امضا شده ، گواه این است که تعامل کارمندان ، گفتگوی اجتماعی سازنده و حضور محلی قدرتمند ، کلید ایجاد یک الگوی صنعتی پایدار و جذاب است.”

اکنون همه آخرین اخبار را بخوانید سرویس جدید تقسیم اتومبیل رنو ، بسیج

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.