این خودروی رالی پورشه 356A مدل 1956 تمام هفت قاره را فتح کرد

[ad_1]

از شماره آوریل 2022 از ماشین و راننده.

رنه برینکرهوف مسابقات رالی را در سن 57 سالگی با یک هدف بلندپروازانه آغاز کرد: مسابقه دادن با پورشه 356A 1956 در هر قاره. نه وسیله نقلیه و نه مقصد، مکانیک ارشد سایمون قرمز را ترساند. در اینجا نحوه فتح والکری ریسینگ جهان است.

مسابقه والکری در مسابقه پان آمریکا

مسابقه والکری

حرفه پانامریکانا

آلبرتو آلکوسر; aalcocer@gmail.com / @beco

1: 2017 آمریکای شمالی

اولین مسابقه برینکرهوف در 356 La Carrera Panamericana در سال 2013 بود. دو سال بعد، یک تصادف جاه طلبی های او را به حاشیه برد. او پس از گذراندن سال 2016 برای بازسازی و ارتقای ماشین، تور رالی جهانی پروژه 356 را در سال بعد با بازگشت به مکزیک و برنده شدن در کلاس خود آغاز کرد.

تارگا تاسمانیا

عکاسی Angryman

پورشه 356 تارگا تاسمانیا

مسابقه والکری

2: 2018 استرالیا

برینکرهوف که قادر به پیش دویدن در تارگا تاسمانی نبود، مجبور شد سرعت خود را پایین نگه دارد. در حالی که این او را ناامید می کرد، سرعت آهسته تر احتمالاً کار مو سرخ را آسان تر می کرد. او می گوید: «از نظر مکانیکی هیچ مشکلی در آنجا نداشتیم. بار دیگر برینکرهوف در کلاس خود مقام دوم را به دست آورد.

ماشین های رالی اینکا

مسابقه والکری

ماشین های رالی اینکا

رودریگو د کوسادا

3: 2018 آمریکای جنوبی

رالی Caminos del Inca پرو ثابت کرد که یکی از چالش برانگیزترین مسابقات است. 356 از گمرک ترخیص شد اما قطعات یدکی ترخیص نشد. سپس موتور در هوای نازک کوهستان تقلا کرد. مسائل مربوط به گرمای بیش از حد باعث می‌شود که چهار تخته مسطح شود، اما مو قرمزها را فاز نکرد: “موتور را عوض کردیم و ادامه دادیم.”

پورشه 356 رالی پکن به پاریس

مسابقه والکری

پورشه 356 رالی پکن به پاریس

مسابقه والکری

4، 5: 2019 آسیا، اروپا

با شروع از پکن، رالی پکن تا پاریس 8500 مایل در 36 روز طول کشید. بعد از اینکه خدایان مکانیکی موتور دیگری را زدند، یک موتور چهارچرخ مسطح با هوا خنک جایگزین به داخل پرواز شد. این موتور در چهار چمدان به سن پترزبورگ، روسیه رسید و برای پایان مسابقه، نیاز به مونتاژ برای برینکرهوف داشت.

پورشه 356 رالی کلاسیک سافاری آفریقای شرقی

<

پورشه 356 رالی کلاسیک سافاری آفریقای شرقی

<

6: 2019 آفریقا

زمین ناهموار سافاری کلاسیک آفریقای شرقی نیاز به دمپرهای مختلف، فاصله بیشتر از سطح زمین و تقویت شاسی برای بهبود دوام داشت. دست اندازهای بزرگ در کنیا چندین بازوی فرمان را در رالی 9 روزه خم کرد، اما 356 همچنان به خط پایان رسید.

رالی قطب جنوب پورشه 356

<

رالی قطب جنوب پورشه 356

کریستینا برینکرهوف

7: 2021 قطب جنوب

برینکرهوف بدون یک مسابقه مجاز، 356 مایل برفی را در سخت ترین قاره خود رانندگی کرد. 356 به پیست و اسکی رفت، کربوهیدرات ها نیاز به بازسازی های سرد متعدد داشتند، و فیلترهای یخ زده قدرت را خراب کردند. اما پورشه کوچک یخ های قطب را فتح کرد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و برای کمک به کاربران در ارائه آدرس ایمیل خود به این صفحه وارد می شود. ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه در piano.io بیابید

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.