فروش خودروهای جدید در بریتانیا همچنان رو به افزایش است، اگرچه فروش خودروهای برقی در حال افزایش است

[ad_1]

کاهش فروش خودروهای جدید در ماه اکتبر ادامه یافت و آخرین داده های انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان خودرو کاهش 24.6 درصدی را نشان داد و به 106265 دستگاه رسید.

فروش خودروهای الکتریکی همچنان با این روند مقابله می کند، اما به مقدار کافی برای کاهش کاهش کلی نیست. در ماه اکتبر، 16155 خودروی باطری به فروش رسید که نشان دهنده سهم بازار 15.2 درصدی است، در حالی که بازار هیبریدی پلاگین به 8383 دستگاه یا 7.9 درصد از فروش ماهانه افزایش یافت.

SMMT اکنون پیش‌بینی می‌کند که وسایل نقلیه برقی (اصطلاحی که هم خودروهای کاملاً الکتریکی و هم خودروهای هیبریدی را در بر می‌گیرد) تا پایان سال بیش از 25 درصد از بازار سال 2021 را به خود اختصاص خواهند داد و پیش‌بینی می‌شود که فروش ترکیبی آن حدود 287000 خودرو باشد.

با این حال، پس‌زمینه بسیار کمتری برای صنعت گلگون‌تر است، با ارقام SMMT که فروش خودرو را به دلیل کمبود کووید و کمبود نیمه‌هادی‌ها نشان می‌دهد. فروش در اکتبر امسال ضعیف‌ترین میزان از سال 1991 بود، و در حالی که کاهش فروش خودروهای شخصی نسبت به سال گذشته اندک بود و تنها 3.3-% داشت، فروش ناوگان در اکتبر 40.4-% نسبت به سال قبل کاهش یافت.

آخرین پیش‌بینی‌های SMMT فروش 1.66 میلیون خودرو در سال 2021 را در سال گذشته فرض می‌کند که تنها 1.9 درصد بیشتر از سال گذشته است، اما با فروش عظیم 650000 دستگاه کمتر از رقم قبل از همه‌گیری.

SMMT گفت: “با این حال، بهبود نسبی برای سال 2022 پیش بینی می شود، و صنعت انتظار دارد حدود 1.96 میلیون خودروی جدید در سال آینده ثبت نام کند.” این به دلیل تقاضای مداوم برای وسایل نقلیه با اضافه شدن به ماژول خواهد بود که انتظار می رود با سرعت BEV های جدید ادامه یابد، که انتظار می رود تا پایان سال جاری محبوبیت بیشتری نسبت به دیزلی های معمولی و هیبریدی متوسط ​​داشته باشند. 2022. انتظار می‌رود که خودروهای پلاگین بیش از یک پنجم (21.5 درصد) کل خودروهای جدید ثبت‌شده در سال آینده را تشکیل دهند.

آیا به خرید یک خودروی برقی، بنزینی یا هیبریدی فکر می کنید؟ راهنمای خرید ما را بخوانید تا به شما در این راه کمک کند …

[ad_2]
منبع : autoexpress.co.uk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.