725000 شاسی بلند GMC Terrain با چراغ های جلوی خیلی روشن باید فراخوان شوند

[ad_1]

 • چراغ های جلوی بیش از 725000 خودروی شاسی بلند GMC Terrain 2010-2017 ظاهراً بیش از حد روشن هستند، اگرچه تا به امروز هیچ مدرکی وجود ندارد که کسی مشکلات ایمنی را در نتیجه گزارش کرده باشد.
 • در سال 2019، جنرال موتورز از اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) درخواست کرد که این مشکل را رد کند، زیرا به غیر از عدم تصادف، فقط یک مشتری حتی در مورد وضعیت سؤال کرده بود.
 • با این حال، از آنجایی که این چراغ‌ها در برخی موارد بسیار روشن هستند، NHTSA این هفته درخواست جنرال موتورز را رد کرد و توپ را در زمین جنرال موتورز قرار داد تا چگونگی حل این وضعیت را دریابد.

  جنرال موتورز باید بیش از 725000 GMC Terrains را فراخوانی کند تا مشکل چراغ های جلوی خودروهای شاسی بلند را برطرف کند. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) در حال جمع‌آوری اطلاعات در مورد زمین‌های GMC از سال‌های مدل 2010 تا 2017 بوده و ادعا می‌کند که چراغ‌های جلو می‌توانند در شرایط آب و هوایی خاص، از جمله برف و مه، “نور تابشی برای سایر رانندگانی که در نزدیکی رانندگی می‌کنند” ایجاد کنند.

  NHTSA در یک سند Denial of Petition که روز پنجشنبه به ثبت فدرال ارسال شد، گفت که چراغ‌های جلو در مناطق آسیب‌دیده از برخی نقاط بسیار روشن هستند. به طور خاص، انعکاس از محفظه چراغ‌های جلو، دو ناحیه کوچک را در بالای وسیله نقلیه روشن می‌کند که وقتی مطابق با استانداردهای ایمنی وسایل نقلیه موتوری فدرال اندازه‌گیری می‌شود، نتیجه تقریباً 450 تا 470 کندل را برمی‌گرداند. NHTSA گفت که بیش از سه برابر روشنایی مجاز در این نقاط اندازه گیری است.

  دنالی زمین 2013 gmc

  2013 GMC Terrain Denali.

  در سال 2019، این خودروساز از NHTSA درخواست کرد تا برای موضوع چراغ‌های جلوی Terrain معافیتی در نظر بگیرد زیرا “انعکاس هیچ تاثیری بر ایمنی خودرو برای خودروهای روبرو یا اطراف ندارد.” همچنین گفت که استنلی، تامین‌کننده چراغ‌های جلو، چراغ‌های جلوی جایگزین را با دانه‌بندی روی سطوحی که ناخواسته نور بسیار روشن را منعکس می‌کنند، دوباره طراحی کرده است، “که از بازتاب‌هایی که علت این مشکل هستند جلوگیری می‌کند.” جنرال موتورز همچنین گفت که درباره «فقط یک درخواست مشتری مرتبط با این وضعیت» شنیده است و از هیچ گونه تصادف یا جراحتی آگاه نیست، و یکی از مشتریان شاکی است که «به نظر می‌رسد چراغ جلوی سمت چپ دارای بخشی از نور است که می‌تابد. در درختان در نزدیکی زاویه 45 درجه. “این وسعت است.

  با این حال، NHTSA درخواست جنرال موتورز را در روز جمعه رد کرد و این تصمیم اکنون جنرال موتورز را مجبور به فراخوانی خودروها و تعمیر چراغ‌های جلو بدون هزینه برای مالکان خودرو می‌کند. NHTSA گفت که تقریباً 726959 زمین تولید شده بین 21 می 2009 تا 13 ژوئیه 2017، به طور بالقوه در این فراخوان نقش دارند.

  جنرال موتورز به رویترز گفت که برخی از Terrains قطعات چراغ‌های جلوی جایگزینی دریافت کرده‌اند که باعث ایجاد نور مشابهی نمی‌شوند و این مشکل برای Terrains در سال 2018 و مدل سال بعد برطرف شده است. رویترز گزارش داد که این خودروساز گفت اکنون “تصمیم NHTSA را بررسی کرده و گام های احتمالی بعدی را بررسی خواهد کرد.”

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و برای کمک به کاربران در ارائه آدرس ایمیل خود به این صفحه وارد می شود. ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه در piano.io بیابید

  [ad_2]

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.